profil na forum

nick
piasek87
nowicjusz

moje ostatnie

Czat.

(2015-08-18 12:57 w wątku Czat.)

Lepiej nie nawiązywać czatu z konsultantem :) Chyba że lubisz popisać z komputerem, i to jeszcze dość nieogarniętym, jedyna odpowiedź to proszę skorzystać z formularza na stronie lub zadzwonić pod numer..... :)

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób

Czat.

(2015-08-18 12:57 w wątku Czat.)

Lepiej nie nawiązywać czatu z konsultantem :) Chyba że lubisz popisać z komputerem, i to jeszcze dość nieogarniętym, jedyna odpowiedź to proszę skorzystać z formularza na stronie lub zadzwonić pod numer..... :)

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób

Wszystko ładnie pięknie :) Ale czy na pewno

(2015-08-17 22:24 w wątku Wszystko ładnie pięknie :) Ale czy na pewno)

Komedii ciąg dalszy, o godzinie 21:17 dostałem smsa iż mam do wykorzystania 5 GB internetu z najszybszą prędkością a potem bez limitu 64kb/s bla bla, tylko że do godziny 20 już wywaliłem 2 GB ktore miały być, skoro miałem 5GB bo już mi wlazła nowa oferta to gdzie są pozostałe 3GB? Zaginione w akcji pewnie :) Nju Mobile, przysyłają list że zwiększają ilość szybkiego internetu, a nie ogarniają tego od strony technicznej. Czyli krowa która dużo muczy, mało mleka daje. elo 

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób

nju buzz

(2015-08-17 20:17 w wątku nju buzz)

Złóż reklamację, a najlepiej zmień sieć

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób

Nowe pakiety internetowe

(2015-08-14 00:37 w wątku Nowe pakiety internetowe)

<span >Przecież  nju buzz to oferta wszystko w jednym  i tam jest internet No Limit. Fakt śmieszny bo kilka kb na sekunde ale jest :P Od 28 sierpnia ma byc 5 gb LTE i po wyczerpaniu tego no limit 64 kb/s , nie będzie tak, ale oferta dobra :) 

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób