forumnju z rachunkiemusługiInternet przez przenośne wi-fi

Internet przez przenośne wi-fi

 

Internet przez przenośne wi-fi (2015-07-27 14:36)

<span >Naczytałem się już tutaj z problemami z netem na laptopie, przez modem wi-fi, czy przez modem w telefonie, ja mam podobny problem, ja już zamówiłem drugą karte więc zniknie mi problem z przekładaniem karty z telefonu do przenośnego wi-fi, by je odbierać na laptopie, mam pytanie innego typu, korzystam z modemu Huawei e587u-2 dostałem go razem z internetem z orange, biorąc pod uwagę że wy jesteście praktycznie tym samym, internet od was powinien mi śmigać równie dobrze co ten z orange, niestety, w pakiecie jeden za wszystko, początkowe 2GB Z prędkościa LTE zamulały mi przy pobieraniu filmu z prędkościa 60 kb/s po zakończeniu 2 GB net zwolnił do prędkości pobierania do  6kb/s, dziś dostałem poprawkę do umowy że od 28.08 tego roku, w ofercie będzie 5 GB LTE po tym czasie transfer zwolni do 64 kb/s , mam pytanie, czy teraz też po wykorzystaniu limitu danych też prędkość spada do 64kb/s czy jest to mniej bo u mnie tylko 6kb/s, być może to wina modemu i trzeba go skonfigurowac, aczkolwiek jestem pewny że nie. Jakieś sugestie?? 

~piasek87

 

Internet przez przenośne wi-fi (2015-10-30 10:02)

to jest odpowiedź na post:

Naczytałem się już tutaj z problemami z netem na laptopie, przez modem wi-fi, czy przez modem w telefonie, ja mam podobny problem, ja już zamówiłem drugą karte więc zniknie mi problem z przekładaniem karty z telefonu do przenośnego wi-fi, by je odbierać na laptopie, mam pytanie innego typu, korzystam z modemu Huawei e587u-2 dostałem go razem z internetem z orange, biorąc pod uwagę że wy jesteście praktycznie tym samym, internet od was powinien mi śmigać równie dobrze co ten z orange, niestety, w pakiecie jeden za wszystko, początkowe 2GB Z prędkościa LTE zamulały mi przy pobieraniu filmu z prędkościa 60 kb/s po zakończeniu 2 GB net zwolnił do prędkości pobierania do  6kb/s, dziś dostałem poprawkę do umowy że od 28.08 tego roku, w ofercie będzie 5 GB LTE po tym czasie transfer zwolni do 64 kb/s , mam pytanie, czy teraz też po wykorzystaniu limitu danych też prędkość spada do 64kb/s czy jest to mniej bo u mnie tylko 6kb/s, być może to wina modemu i trzeba go skonfigurowac, aczkolwiek jestem pewny że nie. Jakieś sugestie?? 

~gość1446195732329

odpowiedź

Internet przez przenośne wi-fi | ~piasek87 (27.07.2015, 14:36)

<span >Naczytałem się już tutaj z problemami z netem na laptopie, przez modem wi-fi, czy przez modem w telefonie, ja mam podobny problem, ja już zamówiłem drugą karte więc zniknie mi problem z przekładaniem karty z telefonu do przenośnego wi-fi, by je odbierać na laptopie, mam pytanie innego typu, korzystam z modemu Huawei e587u-2 dostałem go razem z internetem z orange, biorąc pod uwagę że wy jesteście praktycznie tym samym, internet od was powinien mi śmigać równie dobrze co ten z orange, niestety, w pakiecie jeden za wszystko, początkowe 2GB Z prędkościa LTE zamulały mi przy pobieraniu filmu z prędkościa 60 kb/s po zakończeniu 2 GB net zwolnił do prędkości pobierania do  6kb/s, dziś dostałem poprawkę do umowy że od 28.08 tego roku, w ofercie będzie 5 GB LTE po tym czasie transfer zwolni do 64 kb/s , mam pytanie, czy teraz też po wykorzystaniu limitu danych też prędkość spada do 64kb/s czy jest to mniej bo u mnie tylko 6kb/s, być może to wina modemu i trzeba go skonfigurowac, aczkolwiek jestem pewny że nie. Jakieś sugestie?? 
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

68 gości i 0 zalogowanych użytkowników