forumstrona www, moje kontomoje kontoProblem z doładowaniem konta

Problem z doładowaniem konta

 

Problem z doładowaniem konta (2013-09-04 13:01)

Witam, próbowałem wczoraj doładować konto korzystając ze strony nju, z opcji doładuj konto, użyłem karty kredytowej i dostałem potwierdzenie wykonania transakcji, dostępne saldo karty też zostało pomniejszone. Tylko że ja nie dostałem tego doładowania, nie ma sms i nie ma środków na koncie! Pomyślałem - może pomyliłem nr przy wpisywaniu - dwa razy tak samo? - może. Spróbowałem doładować dzisiaj znowu, ale efekt taki sam - doładowanie ze strony nju to jak wysyłanie kasy w czarną dziurę, a zgłoszenie reklamacyjne rozpatrzą do 30 dni. Dodam że jest ładne ostrzeżenie przed fałszywymi stronami z doładowaniem. Ciekawe co NJU na to?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Problem z doładowaniem konta (2013-09-05 09:15)

Okazuje się że sprawa jest bardziej złożona - NJU korzysta z usług BlueMedia, oni obciążają kartę w WBK, WBK twierdzi że BlueMedia dostało środki, BlueMedia że WBK jeszcze ich nie przekazało,
Te ustalenia zabrały godzinę czasu przedzierając się przez automatyczne biura obsługi, pewnie więcej wydałem na telefony do biur obsługi kożystając ze sposobu doładowania polecanego przez NJU.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Problem z doładowaniem konta (2013-09-06 21:55)

mam ten sam problem. Doladowalam teraz konto za 10 zl, pobralo mi kase z konta( mbank) i nic.. znowu doladowalam za 10 i to samo.. 20zl w pupe a doladowan nie ma

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Problem z doładowaniem konta (2013-09-16 13:14)

My też mamy ten sam problem. Dwa numery doładowaliśmy przez internet i też nie mamy doładowanych kont. Zobaczymy po jakim czasie dostaniemy środki.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~pks

 

Problem z doładowaniem konta (2019-07-31 16:55)

Kilka lat minęło od tego wpisu a nic się nie zmieniło, mamy 2019 rok dwa doładowania przez blick i mtransfer i pieniądze w chmurze... Njumobile ich nie ma, Bluemedia przyjmuje reklamacje bo też ich nie ma. Tylko z konto w mBanku pieniądze zeszły, potwierdzenie się generuje i tyle... można sobie korzystać z telefonu.  Oczywiście wtedy gdy jest właśnie najpotrzebniejszy... słabe macie usługi, tanie, ale badziewne. 

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Problem z doładowaniem konta (2019-07-31 22:52)

Dokładnie mam ten sam problem... przerzucanie się ospowiedzialnościa. Dlaczego ja jako klient musze biegać pomiędzy MBank, BM, Nju. czy nie możecie sobie sami tego wewnętrznie wyjasnić ?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~mp1

 

Problem z doładowaniem konta (2020-08-24 20:46)

Mam ten sam problem. Zeszły pieniadze z konta w mbank a doładowania nie ma. Prawdopodobnie będzie zwrot środków na konto za nierezalizowaną usługę ale to się okaże jutro.

[edytowane przez mark o 20:54 w dniu 2020-08-24]
odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Problem z doładowaniem konta (2020-10-15 21:54)

Kolejne doładowanie za 10 al i brak kasy na koncie Uciekam z tego nju bo tu kasa ginie od lat jak widzę 

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Problem z doładowaniem konta (2021-01-14 18:56)

Ja też wczoraj chciałem doładować za dychę,  pieniądze z konta pobrano a doładowania niema. Trzeba szukać innej sieci.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

odpowiedź

Problem z doładowaniem konta | artur (04.09.2013, 13:01)

Witam, próbowałem wczoraj doładować konto korzystając ze strony nju, z opcji doładuj konto, użyłem karty kredytowej i dostałem potwierdzenie wykonania transakcji, dostępne saldo karty też zostało pomniejszone. Tylko że ja nie dostałem tego doładowania, nie ma sms i nie ma środków na koncie! Pomyślałem - może pomyliłem nr przy wpisywaniu - dwa razy tak samo? - może. Spróbowałem doładować dzisiaj znowu, ale efekt taki sam - doładowanie ze strony nju to jak wysyłanie kasy w czarną dziurę, a zgłoszenie reklamacyjne rozpatrzą do 30 dni. Dodam że jest ładne ostrzeżenie przed fałszywymi stronami z doładowaniem. Ciekawe co NJU na to?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

21 gości i 1 zalogowanych użytkowników