Nju nr dodatkowy

 

Nju nr dodatkowy (2017-01-19 15:07)

Mam pytanie, gdyż mam swój nr + nju dodatkowy ("miałem kiedyś komuś dać") a ale do tego czasu tego nie zrobiłem. Moje pytanie brzmi czy jeśli moja mama, ma telefon i nr w njumobile to jak można by zrobić, by ona mogła zrezygnować z umowy a ja na ten swój nr dodatkowy, przejąłbym jej nr, aby jej dać.  Po prostu ona nie chce zmieniać nr a po co ma płacić więcej jak ja i tak mam ten nr dodatkowy za dyszkę.

 

Nju nr dodatkowy (2017-01-21 15:28)

Jeśli aktualnie masz Nju dodatkowy z któego nie korzystasz i płacisz owe 9zł/mc to musisz wypowiedzieć umowę na obecny Nju Dodatkowy, dopiero jak wygaśnie ta umowa to możesz złożyć wniosek o przeniesienie numeru mamy jako nowy Nju Dodatkowy o ile ten numer będzie wcześniej zarejestrowany na Ciebie.

 

Nju nr dodatkowy (2017-01-21 18:40)

dzięki działam.

~gość1485020403291

 

Nju nr dodatkowy (2017-01-29 17:38)

Witam. Chciałbym zrezygnować z numeru dodatkowego nju mobile jaka jest procedura? Czy po prostu wypowiadam umowę na ten numer wysyłając wypowiedzenie na adres Orange Polska S.A.
ul. Jagiellońska 34
96-100 Skierniewice


Zachowując numer główny???

odpowiedź

Nju nr dodatkowy | navv (19.01.2017, 15:07)

Mam pytanie, gdyż mam swój nr + nju dodatkowy ("miałem kiedyś komuś dać") a ale do tego czasu tego nie zrobiłem. Moje pytanie brzmi czy jeśli moja mama, ma telefon i nr w njumobile to jak można by zrobić, by ona mogła zrezygnować z umowy a ja na ten swój nr dodatkowy, przejąłbym jej nr, aby jej dać.  Po prostu ona nie chce zmieniać nr a po co ma płacić więcej jak ja i tak mam ten nr dodatkowy za dyszkę.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

32 gości i 0 zalogowanych użytkowników