forumnju z rachunkiemofertaumowe podpisuje sie na 2 lata , jesli przed tym okresem się zrezygnuje z nju to się zapląci 200 zł

umowe podpisuje sie na 2 lata , jesli przed tym okresem się zrezygnuje z nju to się zapląci 200 zł

 

umowe podpisuje sie na 2 lata , jesli przed tym okresem się zrezygnuje z nju to się zapląci 200 zł (2013-09-11 17:18)

Czy to prawda że 2oo zł nie tylko za papierowa fakturę, ale podobno tez jesli podpiszemu umowe z nju i zrezygnujemy przed koncem 2 lat to tez zapłacimy karę 200 zł??

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~marika

 

umowe podpisuje sie na 2 lata , jesli przed tym okresem się zrezygnuje z nju to się zapląci 200 zł (2013-09-11 17:53)

nie prawda poczytaj regulamin
;
W przypadku rozwiązania umowy przez Abonenta opłata aktywacyjna nie zostanie naliczona nawet gdy rozwiązanie umowy nastąpi przed upływem 24 miesięcy od daty podpisania umowy.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~jarek11

 

umowe podpisuje sie na 2 lata , jesli przed tym okresem się zrezygnuje z nju to się zapląci 200 zł (2013-09-11 18:57)

Bzdura, zrezygnować można w każdym momencie, nie obawiając się o naliczenie jakichś opłat dodatkowych. Jedynie jeśli zmienisz fakturę z elektronicznej na papierową w przeciągu 24 miesięcy korzystania z numeru to naliczą Ci 200zł opłaty aktywacyjnej. Jak zmienisz opcje faktury z e na papier po upływie 24 miesięcy to nie będzie już naliczana żadna opłata aktywacyjna.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

umowe podpisuje sie na 2 lata , jesli przed tym okresem się zrezygnuje z nju to się zapląci 200 zł (2013-09-17 09:00)

Ja mam umowę na czas nie określony co jednoznacznie w umowie jest napisane i rozwiązać ja można z 1 miesięcznym wypowiedzeniem.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

umowe podpisuje sie na 2 lata , jesli przed tym okresem się zrezygnuje z nju to się zapląci 200 zł (2013-09-17 09:41)

w nju jest umowa na czas nieokreślony którą można rozwiązać z 1 miesięcznym wypowiedzeniem bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów.

~macc

 

umowe podpisuje sie na 2 lata , jesli przed tym okresem się zrezygnuje z nju to się zapląci 200 zł (2013-09-17 23:31)

Ja panowie i panie mam dość, na fakturze mam usługę 
Inne opłaty: maksymalne dociążenie 9 zł
Co ona oznacza nie wiem i nie chce wiedzieć złożyłem dyspozycje w play zabieram się z tej oszukańczej firmy. Pozdrawiam.

 

umowe podpisuje sie na 2 lata , jesli przed tym okresem się zrezygnuje z nju to się zapląci 200 zł (2013-09-18 13:03)

to jest odpowiedź na post:

Ja panowie i panie mam dość, na fakturze mam usługę 
Inne opłaty: maksymalne dociążenie 9 zł
Co ona oznacza nie wiem i nie chce wiedzieć złożyłem dyspozycje w play zabieram się z tej oszukańczej firmy. Pozdrawiam.


Mam zamiar dopiero podpisać umowę a tu już widzę, że firmą oszukańcza. Czy ten wpis to przesada ?? Podpowiedzcie, ci którzy od początku korzystają z usług tej firmy.
W rozmowie na czacie konsultant zapewniał, że nie ma żadnej umowy, więc jak ??

~kaśka

 

umowe podpisuje sie na 2 lata , jesli przed tym okresem się zrezygnuje z nju to się zapląci 200 zł (2013-09-18 22:01)

to jest odpowiedź na post:


Mam zamiar dopiero podpisać umowę a tu już widzę, że firmą oszukańcza. Czy ten wpis to przesada ?? Podpowiedzcie, ci którzy od początku korzystają z usług tej firmy.
W rozmowie na czacie konsultant zapewniał, że nie ma żadnej umowy, więc jak ??




Słuchaj pierwsz faktura na 7 zl cos bo mialem starter przy przenoszeniu umowy, druga nocoz pogadalem troche co godzine rozmowy cie rozłącza, rachunek za same rozmowy 53 zł - reklamacja przeciez mialo byc 29 zł cos nie tak, zaplacic musialem, mieli zworcic w tym miesiacu. Wyszlo ze do zaplaty mam cos kole 7 zł w tym miesiacu i doliczyli jakas oplate do 9 zl - dlaczego - nikt mi na to pytanie nie odpowiedzial jeszcze. 
Poczytaj powyzsze posty u kazdego cos, w play masz umowe redbull mobile, abonament 44 zl (w tym internet 300MB potem bez limitu, rozmowy, smsy, mmsy i stacjonarne masz w cenie abonamentu, umowa na czas nie okreslony). Nad czym sie tu zastanawiac.

 

umowe podpisuje sie na 2 lata , jesli przed tym okresem się zrezygnuje z nju to się zapląci 200 zł (2013-09-18 22:24)

przesadzasz chyba i cos krecisz  przenoszac numer nie placi sie na poczatku  oplaty 9 pln w niepelnym okresie rozliczeniowym jedynie tylko tyle ule wygadasz ...53 rozumiem ze reklamacja zalatwila sprawe jesli w kolejnym miesiacu wyrozmawiales za 7 pln to normalne ze doliczyli ci 2 pln do9 BO TO JEST STAŁY RACHUNEK KTORY PLACISZ  tak trudno to zrozumiec ...czytaj regulamin tam jest wszystko napisane a obrazanie sie nic nie wnosi do rozmowy ..jesli nie umiesz czytac cennikow i regulaminow to trudno , 

~njusiec

 

umowe podpisuje sie na 2 lata , jesli przed tym okresem się zrezygnuje z nju to się zapląci 200 zł (2013-09-19 07:50)

to jest odpowiedź na post:





Poczytaj powyzsze posty u kazdego cos, w play masz umowe redbull mobile, abonament 44 zl (w tym internet 300MB potem bez limitu, rozmowy, smsy, mmsy i stacjonarne masz w cenie abonamentu, umowa na czas nie okreslony). Nad czym sie tu zastanawiac.



I masz play sygnał zajętości, lub w ogóle cię nie połączy mimo, że masz pewny zasięg. No i ten krajowy roaming..... Żyć nie umierać spróbuj tego a uciekniesz z playa. Poczytaj sobie na forum playa jakie ludzie mają problemy z tym roamingiem krajowym i wyrzuceniem telefonu z sieci.

odpowiedź

umowe podpisuje sie na 2 lata , jesli przed tym okresem się zrezygnuje z nju to się zapląci 200 zł | ~marika (11.09.2013, 17:18)

Czy to prawda że 2oo zł nie tylko za papierowa fakturę, ale podobno tez jesli podpiszemu umowe z nju i zrezygnujemy przed koncem 2 lat to tez zapłacimy karę 200 zł??
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

52 gości i 0 zalogowanych użytkowników