forumnju z rachunkiemofertaumowe podpisuje sie na 2 lata , jesli przed tym okresem się zrezygnuje z nju to się zapląci 200 zł

umowe podpisuje sie na 2 lata , jesli przed tym okresem się zrezygnuje z nju to się zapląci 200 zł

 

umowe podpisuje sie na 2 lata , jesli przed tym okresem się zrezygnuje z nju to się zapląci 200 zł (2013-09-19 23:01)

Macie widzę problemy z nimi dziwne dla Mnie Ja korzystam z nju od początku powstania i dużo dzwonie i tylko płace tyle ile jest w ofercie za rozmowy i sms 38 a jeśli z neta korzystam to 57 zl!max
co do Play tez mam i jest tam dużo wad i problemów
nju polecam dobrze sobie na rynku radzi ale z rachunkiem nie bać się tej oferty nie okradają ani nie oszukują!

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~poli75

 

umowe podpisuje sie na 2 lata , jesli przed tym okresem się zrezygnuje z nju to się zapląci 200 zł (2013-09-20 08:51)

to jest odpowiedź na post:

przesadzasz chyba i cos krecisz  przenoszac numer nie placi sie na poczatku  oplaty 9 pln w niepelnym okresie rozliczeniowym jedynie tylko tyle ule wygadasz ...53 rozumiem ze reklamacja zalatwila sprawe jesli w kolejnym miesiacu wyrozmawiales za 7 pln to normalne ze doliczyli ci 2 pln do9 BO TO JEST STAŁY RACHUNEK KTORY PLACISZ  tak trudno to zrozumiec ...czytaj regulamin tam jest wszystko napisane a obrazanie sie nic nie wnosi do rozmowy ..jesli nie umiesz czytac cennikow i regulaminow to trudno , 




Czytasz to co piszesz?
skoro miesiac wczesniej wygadalem za 53 zl i oni zwrocili mi 24 z hakiem tzn musialem wygadac w nastepnym miechu 24 z hakiem +7 zł wiec nie rozumiem czemu dodali sobie jeszcze 1,88 zl

 

umowe podpisuje sie na 2 lata , jesli przed tym okresem się zrezygnuje z nju to się zapląci 200 zł (2013-09-20 08:53)

to jest odpowiedź na post:



I masz play sygnał zajętości, lub w ogóle cię nie połączy mimo, że masz pewny zasięg. No i ten krajowy roaming..... Żyć nie umierać spróbuj tego a uciekniesz z playa. Poczytaj sobie na forum playa jakie ludzie mają problemy z tym roamingiem krajowym i wyrzuceniem telefonu z sieci.




Tak się składa ze migrowałem z play'a do nju a w play'u miałem telefon przez 5 lat i nie zauważyłem takich rzeczy.

 

umowe podpisuje sie na 2 lata , jesli przed tym okresem się zrezygnuje z nju to się zapląci 200 zł (2013-09-25 19:14)

jak na razie to NJU ma chyba najbardziej przejrzyste zasady ze wszystkich sieci zobaczymy w praktyce bo dopiero jestem nowym njusem :)

 

umowe podpisuje sie na 2 lata , jesli przed tym okresem się zrezygnuje z nju to się zapląci 200 zł (2017-01-18 11:35)

to jest odpowiedź na post:

Ja panowie i panie mam dość, na fakturze mam usługę 
Inne opłaty: maksymalne dociążenie 9 zł
Co ona oznacza nie wiem i nie chce wiedzieć złożyłem dyspozycje w play zabieram się z tej oszukańczej firmy. Pozdrawiam.

~rejtan111

odpowiedź

umowe podpisuje sie na 2 lata , jesli przed tym okresem się zrezygnuje z nju to się zapląci 200 zł | ~marika (11.09.2013, 17:18)

Czy to prawda że 2oo zł nie tylko za papierowa fakturę, ale podobno tez jesli podpiszemu umowe z nju i zrezygnujemy przed koncem 2 lat to tez zapłacimy karę 200 zł??
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

15 gości i 0 zalogowanych użytkowników

Komunikat o cookies