forumnju z rachunkiemofertaumowe podpisuje sie na 2 lata , jesli przed tym okresem się zrezygnuje z nju to się zapląci 200 zł

umowe podpisuje sie na 2 lata , jesli przed tym okresem się zrezygnuje z nju to się zapląci 200 zł

 

umowe podpisuje sie na 2 lata , jesli przed tym okresem się zrezygnuje z nju to się zapląci 200 zł (2013-09-11 17:18)

Czy to prawda że 2oo zł nie tylko za papierowa fakturę, ale podobno tez jesli podpiszemu umowe z nju i zrezygnujemy przed koncem 2 lat to tez zapłacimy karę 200 zł??

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~marika

 

umowe podpisuje sie na 2 lata , jesli przed tym okresem się zrezygnuje z nju to się zapląci 200 zł (2013-09-11 17:53)

nie prawda poczytaj regulamin
;
W przypadku rozwiązania umowy przez Abonenta opłata aktywacyjna nie zostanie naliczona nawet gdy rozwiązanie umowy nastąpi przed upływem 24 miesięcy od daty podpisania umowy.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~jarek11

 

umowe podpisuje sie na 2 lata , jesli przed tym okresem się zrezygnuje z nju to się zapląci 200 zł (2013-09-11 18:57)

Bzdura, zrezygnować można w każdym momencie, nie obawiając się o naliczenie jakichś opłat dodatkowych. Jedynie jeśli zmienisz fakturę z elektronicznej na papierową w przeciągu 24 miesięcy korzystania z numeru to naliczą Ci 200zł opłaty aktywacyjnej. Jak zmienisz opcje faktury z e na papier po upływie 24 miesięcy to nie będzie już naliczana żadna opłata aktywacyjna.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

umowe podpisuje sie na 2 lata , jesli przed tym okresem się zrezygnuje z nju to się zapląci 200 zł (2013-09-17 09:00)

Ja mam umowę na czas nie określony co jednoznacznie w umowie jest napisane i rozwiązać ja można z 1 miesięcznym wypowiedzeniem.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

umowe podpisuje sie na 2 lata , jesli przed tym okresem się zrezygnuje z nju to się zapląci 200 zł (2013-09-17 09:41)

w nju jest umowa na czas nieokreślony którą można rozwiązać z 1 miesięcznym wypowiedzeniem bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów.

~macc

 

umowe podpisuje sie na 2 lata , jesli przed tym okresem się zrezygnuje z nju to się zapląci 200 zł (2013-09-17 23:31)

Ja panowie i panie mam dość, na fakturze mam usługę 
Inne opłaty: maksymalne dociążenie 9 zł
Co ona oznacza nie wiem i nie chce wiedzieć złożyłem dyspozycje w play zabieram się z tej oszukańczej firmy. Pozdrawiam.

 

umowe podpisuje sie na 2 lata , jesli przed tym okresem się zrezygnuje z nju to się zapląci 200 zł (2013-09-18 13:03)

to jest odpowiedź na post:

Ja panowie i panie mam dość, na fakturze mam usługę 
Inne opłaty: maksymalne dociążenie 9 zł
Co ona oznacza nie wiem i nie chce wiedzieć złożyłem dyspozycje w play zabieram się z tej oszukańczej firmy. Pozdrawiam.


Mam zamiar dopiero podpisać umowę a tu już widzę, że firmą oszukańcza. Czy ten wpis to przesada ?? Podpowiedzcie, ci którzy od początku korzystają z usług tej firmy.
W rozmowie na czacie konsultant zapewniał, że nie ma żadnej umowy, więc jak ??

~kaśka

 

umowe podpisuje sie na 2 lata , jesli przed tym okresem się zrezygnuje z nju to się zapląci 200 zł (2013-09-18 22:01)

to jest odpowiedź na post:


Mam zamiar dopiero podpisać umowę a tu już widzę, że firmą oszukańcza. Czy ten wpis to przesada ?? Podpowiedzcie, ci którzy od początku korzystają z usług tej firmy.
W rozmowie na czacie konsultant zapewniał, że nie ma żadnej umowy, więc jak ??




Słuchaj pierwsz faktura na 7 zl cos bo mialem starter przy przenoszeniu umowy, druga nocoz pogadalem troche co godzine rozmowy cie rozłącza, rachunek za same rozmowy 53 zł - reklamacja przeciez mialo byc 29 zł cos nie tak, zaplacic musialem, mieli zworcic w tym miesiacu. Wyszlo ze do zaplaty mam cos kole 7 zł w tym miesiacu i doliczyli jakas oplate do 9 zl - dlaczego - nikt mi na to pytanie nie odpowiedzial jeszcze. 
Poczytaj powyzsze posty u kazdego cos, w play masz umowe redbull mobile, abonament 44 zl (w tym internet 300MB potem bez limitu, rozmowy, smsy, mmsy i stacjonarne masz w cenie abonamentu, umowa na czas nie okreslony). Nad czym sie tu zastanawiac.

 

umowe podpisuje sie na 2 lata , jesli przed tym okresem się zrezygnuje z nju to się zapląci 200 zł (2013-09-18 22:24)

przesadzasz chyba i cos krecisz  przenoszac numer nie placi sie na poczatku  oplaty 9 pln w niepelnym okresie rozliczeniowym jedynie tylko tyle ule wygadasz ...53 rozumiem ze reklamacja zalatwila sprawe jesli w kolejnym miesiacu wyrozmawiales za 7 pln to normalne ze doliczyli ci 2 pln do9 BO TO JEST STAŁY RACHUNEK KTORY PLACISZ  tak trudno to zrozumiec ...czytaj regulamin tam jest wszystko napisane a obrazanie sie nic nie wnosi do rozmowy ..jesli nie umiesz czytac cennikow i regulaminow to trudno , 

~njusiec

 

umowe podpisuje sie na 2 lata , jesli przed tym okresem się zrezygnuje z nju to się zapląci 200 zł (2013-09-19 07:50)

to jest odpowiedź na post:





Poczytaj powyzsze posty u kazdego cos, w play masz umowe redbull mobile, abonament 44 zl (w tym internet 300MB potem bez limitu, rozmowy, smsy, mmsy i stacjonarne masz w cenie abonamentu, umowa na czas nie okreslony). Nad czym sie tu zastanawiac.



I masz play sygnał zajętości, lub w ogóle cię nie połączy mimo, że masz pewny zasięg. No i ten krajowy roaming..... Żyć nie umierać spróbuj tego a uciekniesz z playa. Poczytaj sobie na forum playa jakie ludzie mają problemy z tym roamingiem krajowym i wyrzuceniem telefonu z sieci.

odpowiedź

umowe podpisuje sie na 2 lata , jesli przed tym okresem się zrezygnuje z nju to się zapląci 200 zł | pigula (11.09.2013, 18:57)

Bzdura, zrezygnować można w każdym momencie, nie obawiając się o naliczenie jakichś opłat dodatkowych. Jedynie jeśli zmienisz fakturę z elektronicznej na papierową w przeciągu 24 miesięcy korzystania z numeru to naliczą Ci 200zł opłaty aktywacyjnej. Jak zmienisz opcje faktury z e na papier po upływie 24 miesięcy to nie będzie już naliczana żadna opłata aktywacyjna.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

13 gości i 2 zalogowanych użytkowników

Komunikat o cookies