forumnju z rachunkiemofertadwa numery w nju z rachunkiem a nju dodatkowy

dwa numery w nju z rachunkiem a nju dodatkowy

 

dwa numery w nju z rachunkiem a nju dodatkowy (2015-04-30 12:10)

mam dwa numery w nju (oferta z rachunkiem). Czy mogę wybrać jeden jako Numer główny i dołączyć do niego drugi numer ( z tych co mam) jako nju dodatkowy? 

~homac

 

dwa numery w nju z rachunkiem a nju dodatkowy (2015-04-30 13:14)

Chyba nie. Pytałem na czacie bo sam mam tez 3 aktywne nr.  Jeden na abonament i chciałem dopisać któregoś z tych dwóch na kartę do niego to dostałem odpowiedz, że musi być nowy nr lub z innej sieci. Trochę  bez sensu wydaje mi się bo co miał bym teraz przenosić się z jednym z nich do innej sieci i po miesiącu znowu wracać i wybrać jako dodatkowy ?  Bo inaczej nie ma jak chyba.

 

dwa numery w nju z rachunkiem a nju dodatkowy (2015-04-30 22:22)

Witam, też się zastanawiałem nad przeniesieniem drugiego numeru abonamentowego na opcję nju dodatkowy.


Dopiero po Waszych postach zauważyłem, że nie można tego zrobić z aktywnym numerem będącym już w sieci! 


Więc może tak: rezygnuję z abonamentu na rzecz nju na kartę (co się wiąże z pisemnym wypowiedzeniem umowy). Numer z nju na kartę przenoszę do Orange (bo już niby inna sieć). I z tym numerem z Orange przechodzę z powrotem bezpośrednio do nju dodatkowy. Wydaje mi się, że to zadziała, tylko zajmie trochę czasu. Samo przeniesienie z Orange do nju i z powrotem to max 48 godzin (chyba wciąż się to robi za pomocą SMS). Pozdrawiam.


ps. poprawka. Przeczytałem regulamin i w punkcie 2.3.4. stoi napisane, że numerem dodatkowym może być numer przenoszonym z oferty nju na kartę. 

[edytowane przez koniu o 22:40 w dniu 2015-04-30]
 

dwa numery w nju z rachunkiem a nju dodatkowy (2015-05-01 11:49)

Hmm masz "Koniu" rację. Tak można polegać na kimś; ) Sam przecież pytałem się na czacie i dostałem odp ze nowy nr. a nie chciało się przeczytać regulaminu. Pewnie dzisiaj będę próbował przenieść nr z karty jako dodatkowy. Zobaczymy co z tego wyjdzie ;) Ciekawy jeszcze jestem co z środkami z konta z nr na kartę? ?  Co z nimi ew po przeniesieniu ? Mam na jednym koncie 35 zł. A na drugim włączone Do komórkowych za 19 i do 12 V aktywne. Ciekawe jak to rozlicza .. Faktycznie wchodząc dalej przy dodawaniu nr dodatkowego mamy opcje przeniesienia nr z karty na rachunek i dodaniu go do tej oferty. Chciałem dodać ale jestem poza domem a na jeden jak i drugi nr przychodzi sms z kodem dostępu a telefon w domu.
.... Nr w trakcie przenoszenia. Od 1 V dostałem drugą wiadomość, że wszystkie dane które podałem są zgodne oraz dostałem potwierdzenie przyjęcia zamówienia.

[edytowane przez s-krobek o 10:43 w dniu 2015-05-05]
 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~homac

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~franek

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~mati94

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~mati94

 

dwa numery w nju z rachunkiem a nju dodatkowy (2015-07-01 00:03)

to jest odpowiedź na post:

mam dwa numery w nju (oferta z rachunkiem). Czy mogę wybrać jeden jako Numer główny i dołączyć do niego drugi numer ( z tych co mam) jako nju dodatkowy? 


Skuszony reklamą postanowiłem dodatkowy numer w nju na kartę przenieść na dodatkowy za 9 złotych.Strona miała problemy techniczne,ale w końcu udało mi się wypełnić e-formularz.Kurier przywiózł umowę-podpisałem...Wiadomo jak.Teraz wchodzę na moje konto-a tu 48 zł. do zapłacenia...Na moją reklamację odpowiedziano mi,że przecież podpisałem;-) Zrobiłem to w dobrej wierze! Dlaczego teraz za błędy systemu muszę płacić?Ostrzegam potencjalnych chętnych,a "moderatora",że kopia pójdzie do rzecznika praw konsument

 

dwa numery w nju z rachunkiem a nju dodatkowy (2015-07-01 08:59)

Nie bardzo wiem o co Ci chodzi.
Pewnie na jednym z nr masz ofertę za 39 zł plus dodatkowy za 9 zł to wychodzi właśnie 48 zł. Za dodatkowy naliczają do przodu. 

odpowiedź

dwa numery w nju z rachunkiem a nju dodatkowy | ~homac (30.04.2015, 12:10)

mam dwa numery w nju (oferta z rachunkiem). Czy mogę wybrać jeden jako Numer główny i dołączyć do niego drugi numer ( z tych co mam) jako nju dodatkowy? 
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

61 gości i 0 zalogowanych użytkowników