forumnju na kartęofertaPrzeniesienie numeru ze starej karty SIM

Przeniesienie numeru ze starej karty SIM

 

Przeniesienie numeru ze starej karty SIM (2015-04-22 22:34)

Witam,
czy przenosząc numer do Nju na kartę numer z Orange na kartę wysyłają Państwo nową kartę microSim z tymczasowym numerem, a potem przenoszą numer? Jeżeli nie to co zrobić, kiedy mam jeszcze starą kartę SIM z sieci Idea, a telefon ma slot na kartę microSim.

~mazurek

 

Przeniesienie numeru ze starej karty SIM (2015-04-23 17:15)

Ja przenosiłem ostatnio nr telefonu. Tym razem z T-Mobile.
Podczas wypełniania wniosku zaznaczasz jaka chcesz kartę SIM czy micro czy nano.
Dostaniesz nową kartę z nr tymczasowym a później będziesz mieć na niej nr przenoszony. 

 

Przeniesienie numeru ze starej karty SIM (2015-04-23 19:26)

to jest odpowiedź na post:

Witam,
czy przenosząc numer do Nju na kartę numer z Orange na kartę wysyłają Państwo nową kartę microSim z tymczasowym numerem, a potem przenoszą numer? Jeżeli nie to co zrobić, kiedy mam jeszcze starą kartę SIM z sieci Idea, a telefon ma slot na kartę microSim.



W przypadku migracji pomiędzy Orange, a nju, nie jest wymieniana karta. Świadczenie usługi odbywa się na dotychczasowej karcie SIM.
Jeśli chcesz wymienić kartę SIM, możesz udać się z obecną kartą do salonu własnego Orange, albo dokonać tego już po przejściu do nju mobile. W tym drugim wypadku, karta zostanie przesłana kurierem.
W obu wypadkach, koszt wymiany karty to 25 zł.

Aby wymienić kartę bezpłatnie, należy:
1. Zarejestrować numer w Orange, albo nju mobile (w tym drugim wypadku nie musisz iść do salonu, aby to zrobić, zrobisz to przez internet)
2. Przenieść numer do innego operatora
3. Wrócić do Orange lub nju mobile. W tym drugim wypadku, nie musisz wychodzić z domu, aby tego dokonać, ale czas będzie znacznie dłuższy - około 10 dni.

Ja przenosiłem ostatnio nr telefonu. Tym razem z T-Mobile.
Podczas wypełniania wniosku zaznaczasz jaka chcesz kartę SIM czy micro czy nano.
Dostaniesz nową kartę z nr tymczasowym a później będziesz mieć na niej nr przenoszony.

Czytaj uważnie, potem odpowiadaj.

[edytowane przez nico o 19:27 w dniu 2015-04-23]
 

Przeniesienie numeru ze starej karty SIM (2015-04-24 23:34)

Dzięki za odpowiedź i podpowiedź :)

 

Przeniesienie numeru ze starej karty SIM (2018-10-24 18:41)

to jest odpowiedź na post:

Witam,
czy przenosząc numer do Nju na kartę numer z Orange na kartę wysyłają Państwo nową kartę microSim z tymczasowym numerem, a potem przenoszą numer? Jeżeli nie to co zrobić, kiedy mam jeszcze starą kartę SIM z sieci Idea, a telefon ma slot na kartę microSim.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~nick

 

Przeniesienie numeru ze starej karty SIM (2018-10-24 23:10)

Przy migracji z Orange do nju nie jest wysyłana karta SIM, natomiast w przypadku, gdy nie obsługuje LTE po migracji można ją bezpłatnie wymienić w ramach obowiązującej promocji albo w wybranym Salonie Orange albo po kontakcie z infolinią *610 albo wysyłając zgłoszenie przez formularz kontaktowy.

 

Przeniesienie numeru ze starej karty SIM (2020-02-09 11:11)

Witam
Chciałbym zgłosić słabą jakość sygnału i brak możliwości wykonywania połączeń wychodzących jak u w drugą stronę ciężko się do mnie dodzwonić.
Zgłaszałem to już na infolinię i Pani z którą rozmawiałem niby odświeżyła mi sygnał ( co kolwiek to znaczy)  i nic to nie zmieniło. Prosiłbym o przysłanie serwisantów którzy mogli by poprawić w jakiś sposób sygnał. Nr  501 770167 problem z jakością sygnału  

~gość1581243098407

 

Przeniesienie numeru ze starej karty SIM (2020-02-09 12:30)

Czy przekładałeś kartę do innego aparatu ? efekt jest ten sam ? Tu nikt więcej ci nie pomoże , to jest forum użytkowników sieci.

~gość1581246753014

 

Przeniesienie numeru ze starej karty SIM (2020-02-09 22:09)

to jest odpowiedź na post:

Witam
Chciałbym zgłosić słabą jakość sygnału i brak możliwości wykonywania połączeń wychodzących jak u w drugą stronę ciężko się do mnie dodzwonić.
Zgłaszałem to już na infolinię i Pani z którą rozmawiałem niby odświeżyła mi sygnał ( co kolwiek to znaczy)  i nic to nie zmieniło. Prosiłbym o przysłanie serwisantów którzy mogli by poprawić w jakiś sposób sygnał. Nr  501 770167 problem z jakością sygnału  




Hej :) Jeżeli sugestia wyżej nie pomoże, wyślij zgłoszenie do pionu techniki przez formularz kontaktowy dostępny po zalogowaniu na konto nju mobile. Proponuję też ukryć numer telefonu - ktoś może go wykorzystać w innym celu niż zamierzony. Pozdrawiam :) 
 

odpowiedź

Przeniesienie numeru ze starej karty SIM | ~mazurek (22.04.2015, 22:34)

Witam,
czy przenosząc numer do Nju na kartę numer z Orange na kartę wysyłają Państwo nową kartę microSim z tymczasowym numerem, a potem przenoszą numer? Jeżeli nie to co zrobić, kiedy mam jeszcze starą kartę SIM z sieci Idea, a telefon ma slot na kartę microSim.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

25 gości i 0 zalogowanych użytkowników