profil na forum

nick
nico
nowicjusz

moje ostatnie

50% więcej na wszystko

(2015-04-23 19:41 w wątku 50% więcej na wszystko)

Promocja obowiązuje do 10.05, co oznacza, że zgłosić się można do niej do 10.05, oraz promowane będą wyłącznie doładowania zrealizowane do 10.05 włącznie.
Doładowania zrealizowane po tej dacie nie będą premiowane.

Środki bonusowe będą ważne maksymalnie do 10.06.2015r w wypadku gdy doładowanie zostanie zrealizowane 10.05.

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób

wyłączyli

(2015-04-23 19:34 w wątku wyłączyli)

Zapewne wysłali ci SMSa.
Numer najprawdopodobniej został ci wyłączony, ponieważ nie doładowałeś konta w okresie ostatnich 6 miesięcy, oraz nie odpowiedziałeś odpowiednio na SMSa, którego ci wyslali.
6 miesięcy po ostatnim doładowaniu wysylany jest SMS z pytaniem, czy chcesz nadal korzystać z oferty nju mobile. Należy na niego odpowiednio odpowiedzieć. Powoduje to wydłużenie ważności o kolejne 3 miesiące. Brak odpowiedzi równoznaczny jest z tym, że nie chcesz dalej korzystac z numeru.
Podstawa prawna:
Regulamin promocji "Po wieki", Regulamin Świadczenia Usług Telekomunikacyjnych.

Jeśli chcesz odzyskać numer, skontaktuj się z BOK. Jeśli zależy ci na czasie, zrób to przez infolinię.
Utracone środki przepadły bezpowrotnie. Ewentualny zwrot środków zależy wyłącznie od konsultanta (przy czym na pewno mają oni jakieś ograniczenia kwotowe).

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób

Przeniesienie numeru ze starej karty SIM

(2015-04-23 19:26 w wątku Przeniesienie numeru ze starej karty SIM)

to jest odpowiedź na post:

Witam,
czy przenosząc numer do Nju na kartę numer z Orange na kartę wysyłają Państwo nową kartę microSim z tymczasowym numerem, a potem przenoszą numer? Jeżeli nie to co zrobić, kiedy mam jeszcze starą kartę SIM z sieci Idea, a telefon ma slot na kartę microSim.



W przypadku migracji pomiędzy Orange, a nju, nie jest wymieniana karta. Świadczenie usługi odbywa się na dotychczasowej karcie SIM.
Jeśli chcesz wymienić kartę SIM, możesz udać się z obecną kartą do salonu własnego Orange, albo dokonać tego już po przejściu do nju mobile. W tym drugim wypadku, karta zostanie przesłana kurierem.
W obu wypadkach, koszt wymiany karty to 25 zł.

Aby wymienić kartę bezpłatnie, należy:
1. Zarejestrować numer w Orange, albo nju mobile (w tym drugim wypadku nie musisz iść do salonu, aby to zrobić, zrobisz to przez internet)
2. Przenieść numer do innego operatora
3. Wrócić do Orange lub nju mobile. W tym drugim wypadku, nie musisz wychodzić z domu, aby tego dokonać, ale czas będzie znacznie dłuższy - około 10 dni.

Ja przenosiłem ostatnio nr telefonu. Tym razem z T-Mobile.
Podczas wypełniania wniosku zaznaczasz jaka chcesz kartę SIM czy micro czy nano.
Dostaniesz nową kartę z nr tymczasowym a później będziesz mieć na niej nr przenoszony.

Czytaj uważnie, potem odpowiadaj.

ta odpowiedź była przydatna
dla 1 osób