forumnju z rachunkiemusługi"usługa w trakcie zmiany " - jak długo...?

"usługa w trakcie zmiany " - jak długo...?

 

"usługa w trakcie zmiany " - jak długo...? (2015-02-19 17:26)

Wczoraj przeniosłam numer do NJU. Przez przypadek włączyłam usługę "miesio 19" chociaż miała być po prostu "miesio". Chciałam zdezaktywować usługę i włączyć tą drugą. Niestety mam od kilku godzin komunikat "usługa w trakcie zmiany". Ile to może potrwać? Napisałam techników, ale nie widzi mi się czekanie kilku dni na interwencje. 

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~danuta

 

"usługa w trakcie zmiany " - jak długo...? (2017-07-02 20:52)

to jest odpowiedź na post:

Wczoraj przeniosłam numer do NJU. Przez przypadek włączyłam usługę "miesio 19" chociaż miała być po prostu "miesio". Chciałam zdezaktywować usługę i włączyć tą drugą. Niestety mam od kilku godzin komunikat "usługa w trakcie zmiany". Ile to może potrwać? Napisałam techników, ale nie widzi mi się czekanie kilku dni na interwencje. 

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1499021523565

 

"usługa w trakcie zmiany " - jak długo...? (2018-08-23 21:24)

to jest odpowiedź na post:

Wczoraj przeniosłam numer do NJU. Przez przypadek włączyłam usługę "miesio 19" chociaż miała być po prostu "miesio". Chciałam zdezaktywować usługę i włączyć tą drugą. Niestety mam od kilku godzin komunikat "usługa w trakcie zmiany". Ile to może potrwać? Napisałam techników, ale nie widzi mi się czekanie kilku dni na interwencje. 

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

odpowiedź

" | usługa w trakcie zmiany " ( - jak długo...?)

Wczoraj przeniosłam numer do NJU. Przez przypadek włączyłam usługę "miesio 19" chociaż miała być po prostu "miesio". Chciałam zdezaktywować usługę i włączyć tą drugą. Niestety mam od kilku godzin komunikat "usługa w trakcie zmiany". Ile to może potrwać? Napisałam techników, ale nie widzi mi się czekanie kilku dni na interwencje. 
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

24 gości i 0 zalogowanych użytkowników