forumnju z rachunkiemusługisms o odnowieniu stanu konta

sms o odnowieniu stanu konta

 

sms o odnowieniu stanu konta (2021-01-28 00:58)

witam


Piszę z zapytaniem odnośnie sms-a, którego dostaje co miesiąc gdy odnawiają mi się pakiety  - czy taką usługę można samemu aktywować albo czy może zrobić to pracownik nju mobile ?  Członkowie rodziny którzy mają od niedawna  nju na abonament nie dostają takiego sms-a a chcieliby.

 

sms o odnowieniu stanu konta (2021-01-28 18:08)

to jest odpowiedź na post:

witam


Piszę z zapytaniem odnośnie sms-a, którego dostaje co miesiąc gdy odnawiają mi się pakiety  - czy taką usługę można samemu aktywować albo czy może zrobić to pracownik nju mobile ?  Członkowie rodziny którzy mają od niedawna  nju na abonament nie dostają takiego sms-a a chcieliby.

W nju na abonament przychodzi sms który informuje o wystawieniu faktury do zapłacenie , na jakie konto oraz jaką kwotę . Odbywa się to raz w miesiącu  , a drugi sms przychodzi z podziękowaniami za wpłate kwoty rachunku .

~gość1611853681645

 

sms o odnowieniu stanu konta (2021-01-28 19:12)

Hej :) Wydaje mi się, że tu chodzi o SMS-a z informacją o osiągnięciu limitu w usłudze obniżającej koszty połączeń. Te SMS-y miały być wycofane, bo przychodziły o różnych porach, a przy włączonej transmisji danych nieraz i w nocy. Niektórzy nadal je otrzymują, jednak ani Ty, ani żaden konsultant ich nie uruchomi, bo to jest wysyłane automatycznie. Pozdrawiam :) 

[edytowane przez pilotka o 19:40 w dniu 2021-01-28]

odpowiedź

sms o odnowieniu stanu konta | elysier (28.01.2021, 00:58)

witam


Piszę z zapytaniem odnośnie sms-a, którego dostaje co miesiąc gdy odnawiają mi się pakiety  - czy taką usługę można samemu aktywować albo czy może zrobić to pracownik nju mobile ?  Członkowie rodziny którzy mają od niedawna  nju na abonament nie dostają takiego sms-a a chcieliby.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

17 gości i 0 zalogowanych użytkowników