OMIJAĆ NJUMOBILE

 

OMIJAĆ NJUMOBILE (2015-02-13 14:06)

<div><font color="#000000" face="Arial CE" size="2">w tej sprawie zapraszam do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta. Może Pan to</font></div> <div><font color="#000000" face="Arial CE" size="2">zrobić telefonicznie pod numerem 690 610 610 lub poprzez formularz kontaktowy,</font></div> <div><font color="#000000" face="Arial CE" size="2">dostępny na stronie <a href="http://www.njumobile.pl/obsluga/formularz-kontaktowy.">www.njumobile.pl/obsluga/formularz-kontaktowy.</font></div> <font face="Arial CE" size="2"> hAHAHAHA TYLE ZE STRONY NIE MA NJUMOBILE TO JEDEN WIELKI SYF I ŚCIEMA
WYPIERDALAM STAD BO PREDKOSC NJU TO JAKAS FFATAMORGANA I NABIJANIE LUDZI W BUTELKE ORAZ WYCIAGANIE KASY
</font>

~buczek

 

OMIJAĆ NJUMOBILE (2015-02-17 15:50)

Ja akurat nie narzekam. Ani na sieć ani na prędkość. Jest ok, podobnie jak u innych.

 

OMIJAĆ NJUMOBILE (2015-02-18 12:22)

to ze nju nabija i klamie to prawda na stronie faca obsluga nie działA TO ZE TO NJU TO SYF TO PRAWDA bo nawet nie odpowiadaja za konsultantow

 

OMIJAĆ NJUMOBILE (2015-03-08 21:30)

Ja akurat nie narzekam na nju, przeniosłem sie dobry rok temu. Czytelnie, prosto, zasięg i prędkość bez zarzutu. Tylko trzeba umieć  przeczytać ofertę ze zrozumieniem i wszystko jest jasne... Pozdro

 

OMIJAĆ NJUMOBILE (2015-03-10 09:21)

Taka polska przypadłość. Ciągłe narzekanie. A to, że deszcz pada, a to, że słońce świeci.....etc. Jestem w nju od roku. Przed przeniesieniem numeru, kilka razy przeczytałem regulamin. Do tej pory jestem zadowolony....i mniej wydaję na komórkę. Pozdrawiam NIEMALKONTENTÓW.

 

OMIJAĆ NJUMOBILE (2015-03-20 20:30)

Wielki syf i ściema,to z całym szacunkiem Ty jesteś.
Niekulturalnie piszesz-co przez to chcesz pokazać?
Jaki mocny w gębie i pisaniu jesteś?
Jestem bardzo zadowolony z nju-przynajmniej jasne i klarowne zasady.
Nie to co fioletowy i inna banda.
Pozdro

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~gość1427328253274

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~dyntffth

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~dyntffth

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~dyntffth

odpowiedź

OMIJAĆ NJUMOBILE | ~buczek (13.02.2015, 14:06)

<div><font color="#000000" face="Arial CE" size="2">w tej sprawie zapraszam do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta. Może Pan to</font></div> <div><font color="#000000" face="Arial CE" size="2">zrobić telefonicznie pod numerem 690 610 610 lub poprzez formularz kontaktowy,</font></div> <div><font color="#000000" face="Arial CE" size="2">dostępny na stronie <a href="http://www.njumobile.pl/obsluga/formularz-kontaktowy.">www.njumobile.pl/obsluga/formularz-kontaktowy.</font></div> <font face="Arial CE" size="2"> hAHAHAHA TYLE ZE STRONY NIE MA NJUMOBILE TO JEDEN WIELKI SYF I ŚCIEMA
WYPIERDALAM STAD BO PREDKOSC NJU TO JAKAS FFATAMORGANA I NABIJANIE LUDZI W BUTELKE ORAZ WYCIAGANIE KASY
</font>
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

42 gości i 0 zalogowanych użytkowników