OMIJAĆ NJUMOBILE

 

OMIJAĆ NJUMOBILE (2015-02-13 14:06)

<div><font color="#000000" face="Arial CE" size="2">w tej sprawie zapraszam do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta. Może Pan to</font></div> <div><font color="#000000" face="Arial CE" size="2">zrobić telefonicznie pod numerem 690 610 610 lub poprzez formularz kontaktowy,</font></div> <div><font color="#000000" face="Arial CE" size="2">dostępny na stronie <a href="http://www.njumobile.pl/obsluga/formularz-kontaktowy.">www.njumobile.pl/obsluga/formularz-kontaktowy.</font></div> <font face="Arial CE" size="2"> hAHAHAHA TYLE ZE STRONY NIE MA NJUMOBILE TO JEDEN WIELKI SYF I ŚCIEMA
WYPIERDALAM STAD BO PREDKOSC NJU TO JAKAS FFATAMORGANA I NABIJANIE LUDZI W BUTELKE ORAZ WYCIAGANIE KASY
</font>

~buczek

 

OMIJAĆ NJUMOBILE (2015-02-17 15:50)

Ja akurat nie narzekam. Ani na sieć ani na prędkość. Jest ok, podobnie jak u innych.

 

OMIJAĆ NJUMOBILE (2015-02-18 12:22)

to ze nju nabija i klamie to prawda na stronie faca obsluga nie działA TO ZE TO NJU TO SYF TO PRAWDA bo nawet nie odpowiadaja za konsultantow

 

OMIJAĆ NJUMOBILE (2015-03-08 21:30)

Ja akurat nie narzekam na nju, przeniosłem sie dobry rok temu. Czytelnie, prosto, zasięg i prędkość bez zarzutu. Tylko trzeba umieć  przeczytać ofertę ze zrozumieniem i wszystko jest jasne... Pozdro

 

OMIJAĆ NJUMOBILE (2015-03-10 09:21)

Taka polska przypadłość. Ciągłe narzekanie. A to, że deszcz pada, a to, że słońce świeci.....etc. Jestem w nju od roku. Przed przeniesieniem numeru, kilka razy przeczytałem regulamin. Do tej pory jestem zadowolony....i mniej wydaję na komórkę. Pozdrawiam NIEMALKONTENTÓW.

 

OMIJAĆ NJUMOBILE (2015-03-20 20:30)

Wielki syf i ściema,to z całym szacunkiem Ty jesteś.
Niekulturalnie piszesz-co przez to chcesz pokazać?
Jaki mocny w gębie i pisaniu jesteś?
Jestem bardzo zadowolony z nju-przynajmniej jasne i klarowne zasady.
Nie to co fioletowy i inna banda.
Pozdro

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~gość1427328253274

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~dyntffth

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~dyntffth

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~dyntffth

odpowiedź

OMIJAĆ NJUMOBILE | dziupla (10.03.2015, 09:21)

Taka polska przypadłość. Ciągłe narzekanie. A to, że deszcz pada, a to, że słońce świeci.....etc. Jestem w nju od roku. Przed przeniesieniem numeru, kilka razy przeczytałem regulamin. Do tej pory jestem zadowolony....i mniej wydaję na komórkę. Pozdrawiam NIEMALKONTENTÓW.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

55 gości i 0 zalogowanych użytkowników