forumnju na kartęofertaJak wyłączyć spam sms?

Jak wyłączyć spam sms?

 

Jak wyłączyć spam sms? (2015-01-25 20:36)

Nie życzę sobie abym dostawał spam sms na mój numer. Jako klient mam do tego prawo.

Jeden z powodów dla których przeniosłem swój numer jest to, że notorycznie dostawałem spam w formie smsów. W sumie tych numerów nazbierało się 23.

Istnieje możliwość anulowania subskrypcji tej formy promocji u operatora więc pytam się gdzie sukcesywnie mogę przejść od słów do czynów :)?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~gość

 

Jak wyłączyć spam sms? (2015-01-27 23:48)

Wystarczy wejść kolejno : moje konto ; mój profil ; moje zgody .   Następnie nie wyrażasz zgody na poszczególne propozycje :  kontaktu marketingowego , sprzedania Twoich danych innym firmom, kontaktu przez inne podmioty z Grupy Kapitałowej itd. Poczytaj , a się dowiesz ! 

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Jak wyłączyć spam sms? (2016-06-24 20:33)

to jest odpowiedź na post:

Wystarczy wejść kolejno : moje konto ; mój profil ; moje zgody .   Następnie nie wyrażasz zgody na poszczególne propozycje :  kontaktu marketingowego , sprzedania Twoich danych innym firmom, kontaktu przez inne podmioty z Grupy Kapitałowej itd. Poczytaj , a się dowiesz ! 


Ta opcja nie działa. Mam wszystko ustawione "nie wyrażam zgody".

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~zuzia

 

Jak wyłączyć spam sms? (2016-06-27 15:25)

to jest odpowiedź na post:

Nie życzę sobie abym dostawał spam sms na mój numer. Jako klient mam do tego prawo.

Jeden z powodów dla których przeniosłem swój numer jest to, że notorycznie dostawałem spam w formie smsów. W sumie tych numerów nazbierało się 23.

Istnieje możliwość anulowania subskrypcji tej formy promocji u operatora więc pytam się gdzie sukcesywnie mogę przejść od słów do czynów :)?




Jeśli nie są to numery od operatora Nju, bądź Orange i grupy Orange to musisz indywidualnie dla każdego z osobna wycofać zgodę na otrzymywanie takich wiadomości. Sprawdź kto przesyła konkretne treści i w regulaminach danych usług powinna być informacja dotyczaca rezygnacji z nich. 

odpowiedź

Jak wyłączyć spam sms? | cysiek (25.01.2015, 20:36)

Nie życzę sobie abym dostawał spam sms na mój numer. Jako klient mam do tego prawo.

Jeden z powodów dla których przeniosłem swój numer jest to, że notorycznie dostawałem spam w formie smsów. W sumie tych numerów nazbierało się 23.

Istnieje możliwość anulowania subskrypcji tej formy promocji u operatora więc pytam się gdzie sukcesywnie mogę przejść od słów do czynów :)?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

19 gości i 0 zalogowanych użytkowników