forumnju na kartęofertawniosek o zmianę oferty

wniosek o zmianę oferty

 

wniosek o zmianę oferty (2015-09-07 19:43)

czy można skan dyspozycji o zmianę oferty przesłać drogą mailową? Jeżeli tak to na jaki adres?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~tołstoj

 

wniosek o zmianę oferty (2015-09-08 22:03)

Jeśli chodzi o zmianę z nju z rachunkiem do nju na kartę to jest to wypowiedzenie umowy, które wymaga formy pisemnej, także Nju maila nie przyjmie jako formalnej dyspozycji.

 

wniosek o zmianę oferty (2015-09-09 07:27)

u innych operatorów i np firm ubezpieczeniowych (OC) nie ma problemu z przesłaniem skanu podpisanej dyspozycji / wypowiedzenia. Również w orange to praktykowałem a w nju już się nie da - bardzo ciekawe.

~morderator

 

wniosek o zmianę oferty (2015-09-09 20:58)

Wcześniej powinienem napisać, że moim zdaniem Nju nie przyjmie wypowiedzenia drogą mailową, chyba, że masz podpis kwalifikowany ale tego prawie żaden Kowalski nie posiada.

Jak będzie w praktyce z mailowym wypowiedzeniem to na 100% nie powiem, jednak wolę skorzystać ze 100% rozwiązania niż gdybać i ewentualnie tracić jeden okres rozliczeniowy.

Nie wiem jacy u Ciebie to są Ci inni operatorzy ale jak wypowiadałem umowę w Erze jeszcze przed zmianą na T-Mobile to pytałem obsługę i obowiązywała tylko forma pisemna, o mailu nie chcieli słyszeć, tak samo było w Play.
Z operatorów telekomunikacyjnych z jakimi ja miałem do czynienia to tylko Netia oficjalnie poinformowała, że przyjmują skan wypowiedzenia wysłany mailem, dzięki temu mogłem wysłać wypowiedzenie w ostatni dzień okresu o godz. 23 i  byłem jeden okres rozliczeniowy do przodu.

Zapytaj obsługi Nju i przekonaj się jaką dostaniesz odpowiedź to sprawa będzie jasna.

odpowiedź

wniosek o zmianę oferty | ~tołstoj (07.09.2015, 19:43)

czy można skan dyspozycji o zmianę oferty przesłać drogą mailową? Jeżeli tak to na jaki adres?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

37 gości i 0 zalogowanych użytkowników