forumnju na kartęusługiSieć komórkowa jest niedostępna

Sieć komórkowa jest niedostępna

 

Sieć komórkowa jest niedostępna (2014-12-23 19:50)

Witam! Otrzymałem kartę sim od kuriera, lecz po włożeniu jej do telefonu i próbie wykonania połączenia aktywacyjnego pojawia się komunikat "Sieć komórkowa jest niedostępna" - tak jakby wcale nie wykrywał sygnału, jakby był poza zasięgiem sieci komórkowej (a jestem w centrum dużego miasta). Sprawdzałem tę kartę sim na 2 aparatach (na obu działają karty sim innych operatorów). <br><br>Jaka może być przyczyna? Czy jest to wadliwa karta sim?<br><br>Pozdrawiam,<br>Krzysiek.<br>

~krzysiek

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~ela

 

Sieć komórkowa jest niedostępna (2015-09-05 14:47)

to jest odpowiedź na post:

Witam! Otrzymałem kartę sim od kuriera, lecz po włożeniu jej do telefonu i próbie wykonania połączenia aktywacyjnego pojawia się komunikat "Sieć komórkowa jest niedostępna" - tak jakby wcale nie wykrywał sygnału, jakby był poza zasięgiem sieci komórkowej (a jestem w centrum dużego miasta). Sprawdzałem tę kartę sim na 2 aparatach (na obu działają karty sim innych operatorów).

Jaka może być przyczyna? Czy jest to wadliwa karta sim?

Pozdrawiam,
Krzysiek.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1441457269518

 

Sieć komórkowa jest niedostępna (2015-09-06 23:29)

Karta SIM musi zostać aktywowana, aby logowała się do sieci.
Ręczną aktywację można zlecić na stronie njumobile.pl/aktywacja i zwykle w ciągu do 2h karta powinna być aktywna.
W razie problemu trwającego dłużej niż 1 dzień roboczy sugeruję telefoniczny kontakt z BOK Nju i tam wyjaśnić tę sprawę.

 

Sieć komórkowa jest niedostępna (2016-03-13 13:01)

to jest odpowiedź na post:

Witam! Otrzymałem kartę sim od kuriera, lecz po włożeniu jej do telefonu i próbie wykonania połączenia aktywacyjnego pojawia się komunikat "Sieć komórkowa jest niedostępna" - tak jakby wcale nie wykrywał sygnału, jakby był poza zasięgiem sieci komórkowej (a jestem w centrum dużego miasta). Sprawdzałem tę kartę sim na 2 aparatach (na obu działają karty sim innych operatorów).

Jaka może być przyczyna? Czy jest to wadliwa karta sim?

Pozdrawiam,
Krzysiek.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1457870508275

 

Sieć komórkowa jest niedostępna (2017-09-20 20:36)

Mam pytanie, mój telefon nju nie jest dostępny. Co mogło się wydarzyć?

~ola

odpowiedź

Sieć komórkowa jest niedostępna | ~ola (20.09.2017, 20:36)

Mam pytanie, mój telefon nju nie jest dostępny. Co mogło się wydarzyć?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

28 gości i 0 zalogowanych użytkowników