forumnju z rachunkiemusługiSMSy nie działają, podczas, gdy połączenia działają normalnie.

SMSy nie działają, podczas, gdy połączenia działają normalnie.

 

SMSy nie działają, podczas, gdy połączenia działają normalnie. (2014-12-24 20:32)

Witam. Po zmianie telefonu na Samsunga Galaxy S III (musiałem przełożyć kartę) i pobraniu konfiguracji ze strony nju, nie mogę wysyłać SMSów. Połączenia działają normalnie. Coś można z tym zrobić?<br>

 

SMSy nie działają, podczas, gdy połączenia działają normalnie. (2014-12-25 18:19)

Proszę wrócić do ustawień fabrycznych telefonu i następnie przeprowadzić konfigurację jeszcze raz, powinno pomóc.

 

SMSy nie działają, podczas, gdy połączenia działają normalnie. (2014-12-27 18:43)

Ja telefonu nie zmieniałam, nie zmieniałam nic, a od 16.12. nie mogę wysłać żadnego sms, podczas gdy połączenia również działają normalnie. Jak rozwiązać ten problem? 

 

SMSy nie działają, podczas, gdy połączenia działają normalnie. (2014-12-28 09:04)

to jest odpowiedź na post:

Ja telefonu nie zmieniałam, nie zmieniałam nic, a od 16.12. nie mogę wysłać żadnego sms, podczas gdy połączenia również działają normalnie. Jak rozwiązać ten problem? 

<BR><br><BR>pewnie wykasowało lub zmieniło numer centrum sms. poszukaj w ustawieniach wiadomości numeru centrum sms i wpisz +4850120077 powinno pomóc, 

 

SMSy nie działają, podczas, gdy połączenia działają normalnie. (2014-12-28 10:19)

to jest odpowiedź na post:

<br><br><br>pewnie wykasowało lub zmieniło numer centrum sms. poszukaj w ustawieniach wiadomości numeru centrum sms i wpisz +4850120077 powinno pomóc, 

<BR><br><BR>Miałam zmienione ustawienie na inne centrum zupełnie, numer był ten wpisany, ale zaznaczone było co innego. Zaznaczyłam z powrotem centrum wiadomości z podanym numerem i wszystko działa. Dziękuję :)

 

SMSy nie działają, podczas, gdy połączenia działają normalnie. (2019-04-12 09:21)

Mam ten sam problem, niestety zmiana centrum SMS nie pomaga. Proszę o pomoc 

~kacpero

 

SMSy nie działają, podczas, gdy połączenia działają normalnie. (2019-04-12 13:07)

1. Sprawdź, czy numer centrum się zapisał prawidłowo
2. Sprawdź (na swoim koncie Nju) czy nie masz blokady na SMS
3. A co z SMS przychodzącymi?

 

SMSy nie działają, podczas, gdy połączenia działają normalnie. (2019-04-12 16:17)

to jest odpowiedź na post:

1. Sprawdź, czy numer centrum się zapisał prawidłowo
2. Sprawdź (na swoim koncie Nju) czy nie masz blokady na SMS
3. A co z SMS przychodzącymi?




Numer centrum zapisany jest poprawnie, smsy też otrzymuje.
Co do konta sprawdzałem blokady i nic zostało aktywowane...

~kacpero

 

SMSy nie działają, podczas, gdy połączenia działają normalnie. (2019-04-13 22:59)

A może faktury są nieopłacone? Wówczas jest ograniczenie na niektóre usługi.

odpowiedź

SMSy nie działają, podczas, gdy połączenia działają normalnie. | thelukluk211 (24.12.2014, 20:32)

Witam. Po zmianie telefonu na Samsunga Galaxy S III (musiałem przełożyć kartę) i pobraniu konfiguracji ze strony nju, nie mogę wysyłać SMSów. Połączenia działają normalnie. Coś można z tym zrobić?<br>
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

24 gości i 0 zalogowanych użytkowników