forumstrona www, moje kontostronaNOWA GRAFIKA (LAYOUT) STRONY - TO JAKAS TRAGEDIA

NOWA GRAFIKA (LAYOUT) STRONY - TO JAKAS TRAGEDIA

 

NOWA GRAFIKA (LAYOUT) STRONY - TO JAKAS TRAGEDIA (2014-12-10 12:49)

Było tak fajnie. Były Ładne kolorki, super czcionka. Mogliście dokonać drobnych korekt w tamtej szacie graficznej lub w rozmieszczeniu elementów. Ale nie - wywróciliście wszystko do góry nogami bo uznaliście że było źle. Otóż teraz jest źle i to bardzo.  Białe tło, beznadziejna czcionka, irytujące nieintuicyjne menu Mojego Konta, które ciągle trzeba przywoływać. Tragedia jednym słowem. Było tak fajnie, wszyscy się przyzwyczaili  i po kiego ciula się wtrącaliście ? chyba się wam nudzi co :) pozdrawiam serdecznie

 

NOWA GRAFIKA (LAYOUT) STRONY - TO JAKAS TRAGEDIA (2014-12-10 14:48)

Zgadzam się z przedmówcą, nie dość że wizualnie to jakiś koszmarek Wam wyszedł, to jeszcze średnio to intuicyjne i wygodne. Wielki minus dla nju!

 

NOWA GRAFIKA (LAYOUT) STRONY - TO JAKAS TRAGEDIA (2014-12-10 16:05)

Ja mam podobne odczucia. Jak się chce zrazić użytkowników to tak właśnie trzeba robić.<br>Tylko że pózniej może się okazać, że nie będzie już kogo przepraszać.<br>

 

NOWA GRAFIKA (LAYOUT) STRONY - TO JAKAS TRAGEDIA (2014-12-10 17:23)

Mnie też się wcześniej bardziej podobało.<br>

 

NOWA GRAFIKA (LAYOUT) STRONY - TO JAKAS TRAGEDIA (2014-12-10 21:30)

to jest odpowiedź na post:

Było tak fajnie. Były Ładne kolorki, super czcionka. Mogliście dokonać drobnych korekt w tamtej szacie graficznej lub w rozmieszczeniu elementów. Ale nie - wywróciliście wszystko do góry nogami bo uznaliście że było źle. Otóż teraz jest źle i to bardzo.  Białe tło, beznadziejna czcionka, irytujące nieintuicyjne menu Mojego Konta, które ciągle trzeba przywoływać. Tragedia jednym słowem. Było tak fajnie, wszyscy się przyzwyczaili  i po kiego ciula się wtrącaliście ? chyba się wam nudzi co :) pozdrawiam serdecznie

<br><br>Potwierdzam - obecna strona jest bardzo nieczytelna, swoją grafiką nawiązuje do szkoły podstawowej..po wejściu ma się ochotę od razu z niej wyjść, zastanawiam się kto wyprodukował takiego KMIOTA !<br>Jeśli NJU nie wróci do poprzedniego czytelnego wyglądu, będę tu zaglądał jak najrzadziej !!!<br>

 

NOWA GRAFIKA (LAYOUT) STRONY - TO JAKAS TRAGEDIA (2014-12-11 09:27)

Grafika grafiką - może się podobać lub nie - ale ja się pytam gdzie się podziały albo gdzie zostały pochowane poprzednie funkcjonalności??? - Nie umiem znaleźć faktur, stanu konta itd!!!

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~sławczan

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~jakub

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~slawek

 

NOWA GRAFIKA (LAYOUT) STRONY - TO JAKAS TRAGEDIA (2014-12-12 16:16)

chcę starej szaty graficznej !!!

odpowiedź

NOWA GRAFIKA (LAYOUT) STRONY - TO JAKAS TRAGEDIA | radek-gdynia (10.12.2014, 12:49)

Było tak fajnie. Były Ładne kolorki, super czcionka. Mogliście dokonać drobnych korekt w tamtej szacie graficznej lub w rozmieszczeniu elementów. Ale nie - wywróciliście wszystko do góry nogami bo uznaliście że było źle. Otóż teraz jest źle i to bardzo.  Białe tło, beznadziejna czcionka, irytujące nieintuicyjne menu Mojego Konta, które ciągle trzeba przywoływać. Tragedia jednym słowem. Było tak fajnie, wszyscy się przyzwyczaili  i po kiego ciula się wtrącaliście ? chyba się wam nudzi co :) pozdrawiam serdecznie
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

31 gości i 0 zalogowanych użytkowników