forumstrona www, moje kontostronaBrak kodu rabatowego do Empiku

Brak kodu rabatowego do Empiku

 

Brak kodu rabatowego do Empiku (2016-08-30 23:02)

Witam, 


Wziąłem udział w promocji, podałem prawidłowe dane, mam staż dłuższy niż 6 miesięcy, a mimo to nie otrzymałem kodu rabatowego na 25 zł do Empiku jaki przysługiwał lojalnym abonentom.
Oczywiście sprawdzałem również SPAM. Proszę o wyjaśnienie sytuacji. 

 

Brak kodu rabatowego do Empiku (2016-08-31 08:47)

Dokładnie mam tak samo, odsyłają do infolini, a ci z kolei na maila promocje@njumobile.pl i cisza

 

Brak kodu rabatowego do Empiku (2016-08-31 10:53)

ja nawet dostałem smsa z informacją że przyjęli moje zgłoszenie do promocji i że zweryfikują zgłoszenie i podadzą kod na 25zł empik ale to na tyle jak kodu nie było tak nie ma z reszta jak z każdą promocją jaka była jest zgłoszenie a jakby go nie było oczywiście ze strony nju

 

Brak kodu rabatowego do Empiku (2016-08-31 12:15)

Ja wczoraj otrzymałem maila z kodem rabatowym. Więc już są rozsyłane na 100%. Z tego co czytałem w regulaminie liczba kodów była ograniczona i nie każdy go otrzyma. Szybkość zgłoszeń chyba decydowała jak pamiętam.

 

Brak kodu rabatowego do Empiku (2016-09-01 12:47)

<span >odezwali się łaska i napisali że przykro ale kodu nie dostane... w takim razie po co dali mi możliwość zarejestrowania w tej promocji?! możliwość rejestracji zamknęli dosłownie chwile po mojej rejestracji nie mogli zamknąć w momencie kiedy wiedzieli że kolejne osoby rejestrujące nic już nie dostaną?! Przykre!

odpowiedź

Brak kodu rabatowego do Empiku | arj1989 (30.08.2016, 23:02)

Witam, 


Wziąłem udział w promocji, podałem prawidłowe dane, mam staż dłuższy niż 6 miesięcy, a mimo to nie otrzymałem kodu rabatowego na 25 zł do Empiku jaki przysługiwał lojalnym abonentom.
Oczywiście sprawdzałem również SPAM. Proszę o wyjaśnienie sytuacji. 
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

39 gości i 0 zalogowanych użytkowników