forumstrona www, moje kontostronaNOWA GRAFIKA (LAYOUT) STRONY - TO JAKAS TRAGEDIA

NOWA GRAFIKA (LAYOUT) STRONY - TO JAKAS TRAGEDIA

 

NOWA GRAFIKA (LAYOUT) STRONY - TO JAKAS TRAGEDIA (2014-12-13 11:21)

Niestety ale tak samo. Nowa wersja strony przypomina bardziej stronę dla dzieciaków. Uważam że można było poprzednią wersję ulepszyć, zwłaszcza od strony technicznej.

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~dominiq

 

NOWA GRAFIKA (LAYOUT) STRONY - TO JAKAS TRAGEDIA (2014-12-14 12:48)

Witam! Pomijając oprawę graficzną. Stronka nie działa kompletnie - nie wyświetla się mój stan konta - przez to nie mogę zobaczyć ile wykorzystałem minut/sms-mms/internetu. Proszę się z tym uporać. 
PS: Jak dobrze, że umowa jest na czas nieokreślony !

 

NOWA GRAFIKA (LAYOUT) STRONY - TO JAKAS TRAGEDIA (2014-12-14 13:13)

TRAGEDIA TO MAŁO POWIEDZIANE,NOWA GRAFIKA TO TOTALNE SZAMBO,TO JAKIŚ IMBECYL ZROBIŁ A JESZCZE DO TEGO OLIGOFRENIK ZAAKCEPTOWAŁ,NO TERAZ TO KLIENTÓW NA ZAREJESTROWANIE SIĘ TO NIE POZYSKACIE A JA JAK DO TEJ PORY CODZIENNIE ODWIEDZAŁEM STRONKĘ BO BYŁA BARDZO FAJNIE ZROBIONA TAK TERAZ NIE CHCE NA TO COŚ SPOGLĄDAĆ ANI PRZEZ CHWILĘ.  WŁĄCZCIE POPRZEDNIA GRAFIKĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!<br>

 

NOWA GRAFIKA (LAYOUT) STRONY - TO JAKAS TRAGEDIA (2014-12-14 16:25)

Tragedia! Ta strona nie respektuje żadnych zasad estetyki i UX!

 

NOWA GRAFIKA (LAYOUT) STRONY - TO JAKAS TRAGEDIA (2014-12-14 19:38)

Koszmarna grafika! Zmiana na gorsze.<br>

 

NOWA GRAFIKA (LAYOUT) STRONY - TO JAKAS TRAGEDIA (2014-12-14 20:13)

Nowy wygląd strony to porażka!<br>

 

NOWA GRAFIKA (LAYOUT) STRONY - TO JAKAS TRAGEDIA (2014-12-17 07:56)

To prawda, również nowa grafika mi nie "spasiła". Zdecydowanie mniej czytelna i jakby dla przedszkolaka. Zresztą, to poziom reklamującego kurczaka. Kiedyś może był smieszny, dzisiaj jest żałosny! Trzeba zmienić reklamujacego, a nie strone, bo Wasi klienci to nie idioci i chcą normalnej garfiki dla zdrowo działąjących mózgów!  Mimo, że z njumobile z rachunkiem jestem zadowolony, przestrzegam wszytskich małodzwoniących przed taryfą wszystko za 39,00 złotych. Miałem ją 1 miesiąc i wróciłem do starej.

 

NOWA GRAFIKA (LAYOUT) STRONY - TO JAKAS TRAGEDIA (2014-12-20 10:34)

Czemu jak coś jest fajnego co cieszyło ludzi nagle ktoś nie robiąc nawet ankiety w śród uzytkowników zrobił wielkie G***O.  ?  Postuluję opcje przywrócenia poprzedniej grafiki i do wyboru jak ktoś chce nową nie sobie wybierze.   Z tego nie da sie korzystać !!!!  <br>

 

NOWA GRAFIKA (LAYOUT) STRONY - TO JAKAS TRAGEDIA (2014-12-20 17:53)

Nowa grafika....do kitu.<BR><br>

odpowiedź

NOWA GRAFIKA (LAYOUT) STRONY - TO JAKAS TRAGEDIA | radek-gdynia (10.12.2014, 12:49)

Było tak fajnie. Były Ładne kolorki, super czcionka. Mogliście dokonać drobnych korekt w tamtej szacie graficznej lub w rozmieszczeniu elementów. Ale nie - wywróciliście wszystko do góry nogami bo uznaliście że było źle. Otóż teraz jest źle i to bardzo.  Białe tło, beznadziejna czcionka, irytujące nieintuicyjne menu Mojego Konta, które ciągle trzeba przywoływać. Tragedia jednym słowem. Było tak fajnie, wszyscy się przyzwyczaili  i po kiego ciula się wtrącaliście ? chyba się wam nudzi co :) pozdrawiam serdecznie
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

158 gości i 0 zalogowanych użytkowników