forumnju z rachunkiemofertaNumery stacjonarne i sms

Numery stacjonarne i sms

 

Numery stacjonarne i sms (2013-08-07 16:16)

witam, czy w ramach tych 29zł na rozmowy do wszystkich można wykonywać połączenia na numery stacjonarne? i czy w tym mogę wysyłać sms-y czy muszę wybrać i płacić jeszcze te 9zł?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~natii198666

 

Numery stacjonarne i sms (2013-08-08 08:16)

Oferta abonamentowa (NJU Buzz) składa się z trzech oddzielnych pakietów i tylko od Ciebie zależy z których będziesz korzystać.

Pakiet na połączenia głosowe na numery komórkowe i stacjonarne - max do 29,00 zł
Sms\MMS - max do 9,00 zł
Pakiet Data - max do 19,00 zł

W przypadku wykorzystania wszystkich trzech pakietów, kwota faktura nie powinna przekroczyć 57,00 zł.

Napisałem, że nie powinna przekroczyć, bo jak widać po wpisach na forum, można to zrobić, np: wysyłając smsy premium, czy dzwoniąc na numery o podwyższonej wartości, wykonując połączenia w roamingu i połączenia międzynarodowe można przekroczyć 57,00 zł.


Szczegóły na temat oferty znajdziesz tutaj

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Numery stacjonarne i sms (2013-08-08 08:43)

dzięki za info :) głownie chodziło mi o te numery stacjonarne, ale teraz już wszystko wiem :) dla mnie najlepsza cena to 38zl na połączenia i sms-y :)
trzeba np. uważać żeby nie wysyłać sms-ów na jakieś głupie konkursy ;P
jeszcze raz dzięki :)

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~natii198666

 

Numery stacjonarne i sms (2019-04-19 11:49)


<span >Niestety z przykrością muszę stwierdzić iż SMSy na numery stacjonarne są rozliczane z poza abonamentu pomimo iż abonament obejmuje nielimitowane połaczenia w tym na stacjonarne oraz nielimitowane SMS'y. Po połaczeniu natomiast uługi SMS i numeru stacjonarnego opłaty są naliczane:
<span >1. SMS rozliczany w ramach abonamentu
<span >                                                                  Numer                 Min/liczba Wartość netto Wartość brutto Do zapłaty

<span >12:43 ? Orange                             51xxxxxxx           1                         0,07                        0,09                          0,09 
<font color="#00273f"><span >
</font>
<span >2. SMS nie rozliczany w ramach abonamentu
<span >                                                                  Numer                 Min/liczba Wartość netto Wartość brutto Do zapłaty
<span >14:51    SMS na stacjonarne 22xxxxxxx   1                         1,00                                1,23                              1,23 

<font color="#00273f"><span >
</font>
<span >? - ikonka limit na wszystko
<span >W drugim wypadku nie ma ikonki limit na wszystko i rachunek przychodzi wyższy niż abonament. No i cena takiego SMS'a jakaś kosmiczna

~gość1555667361565

odpowiedź

Numery stacjonarne i sms | ~natii198666 (07.08.2013, 16:16)

witam, czy w ramach tych 29zł na rozmowy do wszystkich można wykonywać połączenia na numery stacjonarne? i czy w tym mogę wysyłać sms-y czy muszę wybrać i płacić jeszcze te 9zł?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

18 gości i 0 zalogowanych użytkowników