forumnju z rachunkiemofertaZ Zetafonu do nju - bez szans ?

Z Zetafonu do nju - bez szans ?

 

Z Zetafonu do nju - bez szans ? (2013-12-05 15:09)

Od 3 tygodni próbuje przenieść numer do nju na abonament. Dotychczas miałem zetafona, ale wypowiedziałem umowę przed czasem i 19 listopada umowa na zetafon została rozwiązana.
Obecnie posiadam prepaida Orange ONE. Niestety każda próba wypełnienia formularza przeniesienia numeru kończy się info, że jest umowa lojalnościowa  i nie ma możliwości.


Próby wyjaśniania w Orange i Nju nic nie dają bo każdy mówi co innego i wzajemnie się obciąża winą. Dziś dowiedziałem się w NJU, że Orange blokuje przeniesienia numeru przy wypowiedzeniu zetafonu i dopiero po jakimś czasie "uwolni" go do przeniesienia. W Orange mówią, że nie ma przeszkód do przeniesienia. Ogólnie masakra.


Mam jeszcze numer w play na umowie i tu jakoś nie ma problemu z przeniesieniem numeru do nju mimo, że obowiązuje nadal umowa lojalnościowa. 


Orange i nju niby jedna sieć, a takie robią utrudnienia...


Może ktoś miał już taki podobny problem ?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~lindeberg

 

Z Zetafonu do nju - bez szans ? (2013-12-29 06:07)

Miałem podobny problem, otrzymywałem maile z odpowiedzią że nie jest to możliwe, ale nie ustawałem w dobijaniu się. Po kilku kontaktach na sklep ( chyba sklep@njumobille.pl) trafiłem na przemiłą Panią która zadzwoniła do mnie i przez telefon przyjęła zlecenie. Przez stronę to niemożliwe. Oczywiście warunkiem jest zamknięcie i rozliczenie poprzedniej umowy.

~heavy

odpowiedź

Z Zetafonu do nju - bez szans ? | ~lindeberg (05.12.2013, 15:09)

Od 3 tygodni próbuje przenieść numer do nju na abonament. Dotychczas miałem zetafona, ale wypowiedziałem umowę przed czasem i 19 listopada umowa na zetafon została rozwiązana.
Obecnie posiadam prepaida Orange ONE. Niestety każda próba wypełnienia formularza przeniesienia numeru kończy się info, że jest umowa lojalnościowa  i nie ma możliwości.


Próby wyjaśniania w Orange i Nju nic nie dają bo każdy mówi co innego i wzajemnie się obciąża winą. Dziś dowiedziałem się w NJU, że Orange blokuje przeniesienia numeru przy wypowiedzeniu zetafonu i dopiero po jakimś czasie "uwolni" go do przeniesienia. W Orange mówią, że nie ma przeszkód do przeniesienia. Ogólnie masakra.


Mam jeszcze numer w play na umowie i tu jakoś nie ma problemu z przeniesieniem numeru do nju mimo, że obowiązuje nadal umowa lojalnościowa. 


Orange i nju niby jedna sieć, a takie robią utrudnienia...


Może ktoś miał już taki podobny problem ?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

41 gości i 0 zalogowanych użytkowników