forumnju z rachunkiemofertaNumery stacjonarne i sms

Numery stacjonarne i sms

 

Numery stacjonarne i sms (2013-08-07 16:16)

witam, czy w ramach tych 29zł na rozmowy do wszystkich można wykonywać połączenia na numery stacjonarne? i czy w tym mogę wysyłać sms-y czy muszę wybrać i płacić jeszcze te 9zł?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~natii198666

 

Numery stacjonarne i sms (2013-08-08 08:16)

Oferta abonamentowa (NJU Buzz) składa się z trzech oddzielnych pakietów i tylko od Ciebie zależy z których będziesz korzystać.

Pakiet na połączenia głosowe na numery komórkowe i stacjonarne - max do 29,00 zł
Sms\MMS - max do 9,00 zł
Pakiet Data - max do 19,00 zł

W przypadku wykorzystania wszystkich trzech pakietów, kwota faktura nie powinna przekroczyć 57,00 zł.

Napisałem, że nie powinna przekroczyć, bo jak widać po wpisach na forum, można to zrobić, np: wysyłając smsy premium, czy dzwoniąc na numery o podwyższonej wartości, wykonując połączenia w roamingu i połączenia międzynarodowe można przekroczyć 57,00 zł.


Szczegóły na temat oferty znajdziesz tutaj

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Numery stacjonarne i sms (2013-08-08 08:43)

dzięki za info :) głownie chodziło mi o te numery stacjonarne, ale teraz już wszystko wiem :) dla mnie najlepsza cena to 38zl na połączenia i sms-y :)
trzeba np. uważać żeby nie wysyłać sms-ów na jakieś głupie konkursy ;P
jeszcze raz dzięki :)

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~natii198666

 

Numery stacjonarne i sms (2019-04-19 11:49)


<span >Niestety z przykrością muszę stwierdzić iż SMSy na numery stacjonarne są rozliczane z poza abonamentu pomimo iż abonament obejmuje nielimitowane połaczenia w tym na stacjonarne oraz nielimitowane SMS'y. Po połaczeniu natomiast uługi SMS i numeru stacjonarnego opłaty są naliczane:
<span >1. SMS rozliczany w ramach abonamentu
<span >                                                                  Numer                 Min/liczba Wartość netto Wartość brutto Do zapłaty

<span >12:43 ? Orange                             51xxxxxxx           1                         0,07                        0,09                          0,09 
<font color="#00273f"><span >
</font>
<span >2. SMS nie rozliczany w ramach abonamentu
<span >                                                                  Numer                 Min/liczba Wartość netto Wartość brutto Do zapłaty
<span >14:51    SMS na stacjonarne 22xxxxxxx   1                         1,00                                1,23                              1,23 

<font color="#00273f"><span >
</font>
<span >? - ikonka limit na wszystko
<span >W drugim wypadku nie ma ikonki limit na wszystko i rachunek przychodzi wyższy niż abonament. No i cena takiego SMS'a jakaś kosmiczna

~gość1555667361565

odpowiedź

Numery stacjonarne i sms | pigula (08.08.2013, 08:16)

Oferta abonamentowa (NJU Buzz) składa się z trzech oddzielnych pakietów i tylko od Ciebie zależy z których będziesz korzystać.

Pakiet na połączenia głosowe na numery komórkowe i stacjonarne - max do 29,00 zł
Sms\MMS - max do 9,00 zł
Pakiet Data - max do 19,00 zł

W przypadku wykorzystania wszystkich trzech pakietów, kwota faktura nie powinna przekroczyć 57,00 zł.

Napisałem, że nie powinna przekroczyć, bo jak widać po wpisach na forum, można to zrobić, np: wysyłając smsy premium, czy dzwoniąc na numery o podwyższonej wartości, wykonując połączenia w roamingu i połączenia międzynarodowe można przekroczyć 57,00 zł.


Szczegóły na temat oferty znajdziesz tutaj

wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

26 gości i 0 zalogowanych użytkowników