forumnju na kartęofertaPrzejście z NJU abo na subskrypcję

Przejście z NJU abo na subskrypcję

 

Przejście z NJU abo na subskrypcję (2024-04-22 14:14)

Cześć!
Przeszedłem z dwoma numerami do NJU abo i skorzystałem z 3 miesięcy za 0. Teraz przeszedłem do subskrypcji i dostałem FV za ostatni okres rozliczeniowy z naliczoną opłatą za numer dodatkowy 9zł ( opis przedpłata 30dni). Jak to jest ,że opłaciłem oba numery z karty i dodatkowo 9zł przedpłaty na numer dodatkowy?

~jawrob

 

Przejście z NJU abo na subskrypcję (2024-04-29 22:35)

to jest odpowiedź na post:

Cześć!
Przeszedłem z dwoma numerami do NJU abo i skorzystałem z 3 miesięcy za 0. Teraz przeszedłem do subskrypcji i dostałem FV za ostatni okres rozliczeniowy z naliczoną opłatą za numer dodatkowy 9zł ( opis przedpłata 30dni). Jak to jest ,że opłaciłem oba numery z karty i dodatkowo 9zł przedpłaty na numer dodatkowy?

Hej :) A jaki miałeś okres rozliczeniowy i kiedy numery zostały przeniesione do subskrypcji?  Za numer dodatkowy płacisz "z góry", więc opłata mogła być naliczona już po okresie rabatowania ( rabat 3 miesiące za przeniesienie numeru). Wystarczy, że np. numery przeniosłeś 2 dni po rozpoczęciu okresu, wtedy będziesz miał za miesiąc zwrot za okres od przeniesienia numeru do subskrypcji do końca okresu rozliczeniowego, w którym to nastąpiło. Pozdrawiam :)

odpowiedź

Przejście z NJU abo na subskrypcję | ~jawrob (22.04.2024, 14:14)

Cześć!
Przeszedłem z dwoma numerami do NJU abo i skorzystałem z 3 miesięcy za 0. Teraz przeszedłem do subskrypcji i dostałem FV za ostatni okres rozliczeniowy z naliczoną opłatą za numer dodatkowy 9zł ( opis przedpłata 30dni). Jak to jest ,że opłaciłem oba numery z karty i dodatkowo 9zł przedpłaty na numer dodatkowy?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

34 gości i 0 zalogowanych użytkowników