forumnju na kartęofertaBONUS za dane adresowe i zgode na kontakt tel.

BONUS za dane adresowe i zgode na kontakt tel.

 

BONUS za dane adresowe i zgode na kontakt tel. (2017-04-25 15:29)

Posiadam zarejestrowany 11/2016 numer na kartę.
Podczas rejestracji w salonie Orange podałem tylko wymagane ustawą : imię, nazwisko i PESEL (BEZ DANYCH ADRESOWYCH).
Skorzystałem wówczas z niedostępnego juz dziś bonusa za rejestrację w postaci 1000zł na rozmowy i 100GB.
Teraz chciałbym dla dzieciaka (niepełnoletniego bez dowodu osobistego) kupić drugi starter.
Czy teraz podczas rejestracji na siebie nowego numeru w salonie Orange i podaniu moich DANYCH ADRESOWYCH i zgody na kontakt telefoniczny mogę liczyć na bonus 100GB/30 dni na nowo kupionym starterze ?

~dady

 

BONUS za dane adresowe i zgode na kontakt tel. (2017-04-26 21:34)

Dołożę tu swoje pytanie...
Czy ten bonus 100GB/30 dni da się przedłużyć jakimś pakietem, czy on definitywnie przepada po 30 dniach?

~marek

 

BONUS za dane adresowe i zgode na kontakt tel. (2017-05-04 12:53)

rowniez interesuje mnie odpowiedz na pierwsze pytanie, czy ktos z orange potrafi odpowiedziec>

~ktos

odpowiedź

BONUS za dane adresowe i zgode na kontakt tel. | ~dady (25.04.2017, 15:29)

Posiadam zarejestrowany 11/2016 numer na kartę.
Podczas rejestracji w salonie Orange podałem tylko wymagane ustawą : imię, nazwisko i PESEL (BEZ DANYCH ADRESOWYCH).
Skorzystałem wówczas z niedostępnego juz dziś bonusa za rejestrację w postaci 1000zł na rozmowy i 100GB.
Teraz chciałbym dla dzieciaka (niepełnoletniego bez dowodu osobistego) kupić drugi starter.
Czy teraz podczas rejestracji na siebie nowego numeru w salonie Orange i podaniu moich DANYCH ADRESOWYCH i zgody na kontakt telefoniczny mogę liczyć na bonus 100GB/30 dni na nowo kupionym starterze ?

wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

39 gości i 0 zalogowanych użytkowników

Komunikat o cookies