forumnju z rachunkiemusługiPakiet Roamingowy 10 GB

Pakiet Roamingowy 10 GB

 

Pakiet Roamingowy 10 GB (2024-03-07 07:27)

Dzień dobry,

Mam pytanie, czy można uruchomić Pakiet Roamingowy 10 GB na numerze "Nju dodatkowy"?

na numerze głównym wysłałem <span >SMS-a o treści GO10GB pod numer 80060 i mam informację o aktywacji pakietu a po wysłaniu ILE10GB dostaje informację, że zostało mi 10 GB - czyli wszystko w porządku

na numerze dodatkowym po wysłaniu SMS-a <span >GO10GB <span >pod numer 80060  dostaje informację, że nie mogę aktywować pakietu a po <span >wysłaniu ILE10GB dostaje informację, że pakietu nie posiadam,
<span >

<span >Czy jest jakaś możliwość aktywacji pakietu na numerze dodatkowym?

~macedonia

 

Pakiet Roamingowy 10 GB (2024-03-07 12:33)

to jest odpowiedź na post:

Dzień dobry,

Mam pytanie, czy można uruchomić Pakiet Roamingowy 10 GB na numerze "Nju dodatkowy"?

na numerze głównym wysłałem SMS-a o treści GO10GB pod numer 80060 i mam informację o aktywacji pakietu a po wysłaniu ILE10GB dostaje informację, że zostało mi 10 GB - czyli wszystko w porządku

na numerze dodatkowym po wysłaniu SMS-a GO10GB pod numer 80060  dostaje informację, że nie mogę aktywować pakietu a po wysłaniu ILE10GB dostaje informację, że pakietu nie posiadam,
Czy jest jakaś możliwość aktywacji pakietu na numerze dodatkowym?

Hej :) Na numerze dodatkowym nie włączysz pakietu 10 GB, można go aktywować tylko na numerze głównym i działa tylko dla tego numeru. Pozdrawiam :)

[edytowane przez pilotka o 12:33 w dniu 2024-03-07]
 

Pakiet Roamingowy 10 GB (2024-03-11 10:06)

czyli osoba z numerem dodatkowym nie jest chroniona usługą bezpieczny roaming i nie ma możliwości uruchomienia pakietu nawet 15zl/1gb?

~jacek

 

Pakiet Roamingowy 10 GB (2024-03-11 18:26)

to jest odpowiedź na post:

czyli osoba z numerem dodatkowym nie jest chroniona usługą bezpieczny roaming i nie ma możliwości uruchomienia pakietu nawet 15zl/1gb?

Hej :) Tak, numer dodatkowy może tylko uruchomić Travel Data Daily Reszta Świata,  który działa w strefach 2-5, ale to jest jedynie 2 MB za 30 zł i nie jest to atrakcyjna oferta w stosunku do tych nowych pakietów w roamingu. Pozdrawiam :)

 

Pakiet Roamingowy 10 GB (2024-03-13 09:46)

czy jest możliwość zmiany, który numer jest głównym. W moim przypadku, gdy NJU był nowością zmigrowałem numer mojej mamy z karty u konkurencji. Później dołączyłem swój. Sporo podróżuję i chciałbym mieć opcję korzystać z pakietu. 

~jacek

 

Pakiet Roamingowy 10 GB (2024-03-13 21:00)

to jest odpowiedź na post:

czy jest możliwość zmiany, który numer jest głównym. W moim przypadku, gdy NJU był nowością zmigrowałem numer mojej mamy z karty u konkurencji. Później dołączyłem swój. Sporo podróżuję i chciałbym mieć opcję korzystać z pakietu. 

Hej :) Jest taka możliwość, ale trzeba rozwiązać obecne umowy i przenieść numery do oferty na kartę, a następnie złożyć zamówienie na przeniesienie numerów z karty do abonamentu zamieniając je miejscami, ale staż w sieci wtedy przepada. Możesz też przenieść sam numer dodatkowy do oferty na kartę, a potem złożyć zamówienie na przeniesienie numeru z karty do abonamentu, tak by stał się numerem głównym. Wówczas mama zachowa staż. Migrację na kartę załatwisz najszybciej kontaktując się z BOK pod nr *610 (690610610). Tylko opłata będzie wyższa, bo teraz kosztuje on 9 zł jako dodatkowy. I jeżeli to mama podpisywała z nju umowy to na jej dane nadal będzie numer. Chyba, że po przeniesieniu na kartę w salonie Orange go przerejestrujesz.  W tym celu do salonu Orange powinieneś udać się z mamą. Trzeba zabrać dowody osobiste i kartę SIM. Pozdrawiam :)

[edytowane przez pilotka o 21:01 w dniu 2024-03-13]

odpowiedź

Pakiet Roamingowy 10 GB | ~macedonia (07.03.2024, 07:27)

Dzień dobry,

Mam pytanie, czy można uruchomić Pakiet Roamingowy 10 GB na numerze "Nju dodatkowy"?

na numerze głównym wysłałem <span >SMS-a o treści GO10GB pod numer 80060 i mam informację o aktywacji pakietu a po wysłaniu ILE10GB dostaje informację, że zostało mi 10 GB - czyli wszystko w porządku

na numerze dodatkowym po wysłaniu SMS-a <span >GO10GB <span >pod numer 80060  dostaje informację, że nie mogę aktywować pakietu a po <span >wysłaniu ILE10GB dostaje informację, że pakietu nie posiadam,
<span >

<span >Czy jest jakaś możliwość aktywacji pakietu na numerze dodatkowym?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

38 gości i 0 zalogowanych użytkowników