forumnju z rachunkiemusługiUsługa "bez limitu 29 zł" vs "nju 29 zł z TV"

Usługa "bez limitu 29 zł" vs "nju 29 zł z TV"

 

Usługa "bez limitu 29 zł" vs "nju 29 zł z TV" (2024-02-19 16:57)

Cześć,


Od lat mam aktywną usługę "bez limitu 29 zł".
Przeglądając ostatnio dostępne usługi zauważyłem "nju 29 zł z TV".
Która z ofert jest korzystniejsza?
(wydaje się, że ta "z TV", ale może czegoś nie dostrzegam)


Pozdrawiam,

 

Usługa "bez limitu 29 zł" vs "nju 29 zł z TV" (2024-02-19 20:02)

to jest odpowiedź na post:

Cześć,


Od lat mam aktywną usługę "bez limitu 29 zł".
Przeglądając ostatnio dostępne usługi zauważyłem "nju 29 zł z TV".
Która z ofert jest korzystniejsza?
(wydaje się, że ta "z TV", ale może czegoś nie dostrzegam)


Pozdrawiam,

Hej :) W usłudze, z której dotąd korzystasz obowiązuje jeszcze zasada "ile korzystasz, tyle płacisz", maksymalnie 29 zł , jak nie korzystasz nie płacisz wcale, jeśli staż w sieci jest powyżej trzech pełnych okresów rozliczeniowych, (a piszesz, że jesteś od lat to na pewno ten warunek jest spełniony) i masz aktywną usługę "Im dłużej, tym lepiej". W nowej usłudze, czyli Nju 29 zł z TV  jest stała miesięczna kwota abonamentu, czyli 29 zł czy korzystasz z usług czy nie. Natomiast w nowej usłudze będziesz miał dostęp do sieci 5G oraz telewizji mobilnej. W obydwu ofertach rozmowy na numery komórkowe i stacjonarne, SMS-y, MMS-y są w cenie tych 29 zł i jest tyle samo internetu - maksymalnie 60 GB przy stażu w sieci powyżej 24 pełnych okresów rozliczeniowych. Pozdrawiam :)

[edytowane przez pilotka o 20:06 w dniu 2024-02-19]
 

Usługa "bez limitu 29 zł" vs "nju 29 zł z TV" (2024-02-21 14:55)

Czy przechodząc z usługi "bez limitu 29" na tą nową "29zł z TV" dostęp do sieci 5G zostanie aktywowany od razu na numerze dodatkowym oraz dodatkowym numerze internetowym???
(obecnie jest to usługa 3 numerów w ramach jednego abonamentu - 2telefony + internet mobilny)

 

Usługa "bez limitu 29 zł" vs "nju 29 zł z TV" (2024-02-21 18:53)

to jest odpowiedź na post:

Czy przechodząc z usługi "bez limitu 29" na tą nową "29zł z TV" dostęp do sieci 5G zostanie aktywowany od razu na numerze dodatkowym oraz dodatkowym numerze internetowym???
(obecnie jest to usługa 3 numerów w ramach jednego abonamentu - 2telefony + internet mobilny)

Tak, dostęp do sieci 5G na pozostałych numerach włączy się automatycznie, w  momencie jak włączy się usługa z 5G na numerze głównym. Pozdrawiam :)

 

Usługa "bez limitu 29 zł" vs "nju 29 zł z TV" (2024-03-05 12:39)

Jeżeli dobrze patrzyłem, to 60 z TV zmieni się w 180 z usługą "Im dłużej, tym lepiej" więc bardziej się opłaca. Złożyłem dyspozycję zmiany ;-)

 

Usługa "bez limitu 29 zł" vs "nju 29 zł z TV" (2024-03-05 13:02)

<div>ej, chyba mają buga na stronie, bo dla 39 z TV pokazuje mi 80 GB jako podstawę (czyli wliczając "Im dłużej, tym lepiej") i dolicza kolejne z "Im dłużej, tym lepiej" w opisie:


</div><div>
</div><div>opis usługi</div><div>Z usługą "nju 39 zł z TV" za 39 zł miesięcznie w kraju i w roamingu w UE masz:
- nielimitowane rozmowy z numerami komórkowymi i stacjonarnymi,
- nielimitowane SMS-y i MMS-y,
- internet (80 GB w kraju, z tego w roamingu w UE masz do wykorzystania 8,49 GB),
- nowoczesną technologię 5G bez dodatkowych opłat.
- telewizję mobilną w pakiecie podstawowym.
Usługa łączy się z usługą "im dłużej tym lepiej", dzięki której im dłużej jesteś w nju na abonament tym więcej masz internetu tj. : 160 GB po 6 miesiącach, 200 GB po 12 miesiącach, 240 GB po 24 miesiącach.
Połączenia głosowe z numerami specjalnymi, SMS i MMS specjalne, oraz wszystkie połączenia zagraniczne i połączenia roamingowe poza Strefą 1 (UE) naliczane są wg cennika i nie wliczają się w limit.
Usługa włączy się z początkiem cyklu rozliczeniowego.

</div>

[edytowane przez opat o 13:03 w dniu 2024-03-05]
 

Usługa "bez limitu 29 zł" vs "nju 29 zł z TV" (2024-03-05 22:14)

to jest odpowiedź na post:

<div>ej, chyba mają buga na stronie, bo dla 39 z TV pokazuje mi 80 GB jako podstawę (czyli wliczając "Im dłużej, tym lepiej") i dolicza kolejne z "Im dłużej, tym lepiej" w opisie

</div><div>
</div><div>I gdzie ten bug?</div><div>za 29 zł - 60GB na start</div><div>za 39 zł - 80 GB</div><div>za 49 zł - 100 GB</div><div>Po pół roku x2, po roku x2,5, po dwóch latach x3... i tyle.
</div>

~gość1709673290702

odpowiedź

Usługa " | bez limitu 29 zł" ( vs ")

Czy przechodząc z usługi "bez limitu 29" na tą nową "29zł z TV" dostęp do sieci 5G zostanie aktywowany od razu na numerze dodatkowym oraz dodatkowym numerze internetowym???
(obecnie jest to usługa 3 numerów w ramach jednego abonamentu - 2telefony + internet mobilny)
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

272 gości i 0 zalogowanych użytkowników