forumnju z rachunkiemusługiNie działania wifi caling - Samsung J5 po aktualizacji do Android 8.1 (Oreo)

Nie działania wifi caling - Samsung J5 po aktualizacji do Android 8.1 (Oreo)

 

Nie działania wifi caling - Samsung J5 po aktualizacji do Android 8.1 (Oreo) (2018-08-27 10:17)

Po wykonaniu wczoraj aktualizacji Samsunga J5 do Andr4oid 8.1 (Oreo) nie działa Wifi caling oraz rozmowy hd voice. Problem dotyczy dwóch telefonów ale sadzę, że problem leży po stronie sieci NJU ponieważ po włożeniu karty Orange wszystko działa wifi caling i Hd voice.  Problem dotyczy dwóch różnych telefonów i dwóch różnych kart SIM. Chciałbym zapytać czy problem w NJU jest znany i czy może jest jakieś rozwiązanie problemu działania wifi caling? 

~użytkownikj5

 

Nie działania wifi caling - Samsung J5 po aktualizacji do Android 8.1 (Oreo) (2018-09-12 16:07)

Też mam ten problem po aktualizacji do Oreo przestało działać WiFi Calling zgodnie z sugestią z nju skontaktowałem się Samsung Polska ale otrzymałem odpowiedź że problem leży po stronie sieci NJU.

~łukasz

 

Nie działania wifi caling - Samsung J5 po aktualizacji do Android 8.1 (Oreo) (2018-09-16 19:54)

to jest odpowiedź na post:

Też mam ten problem po aktualizacji do Oreo przestało działać WiFi Calling zgodnie z sugestią z nju skontaktowałem się Samsung Polska ale otrzymałem odpowiedź że problem leży po stronie sieci NJU.




Po poniższej nowej aktualizacji problem działania WIFI Calling i HD Voice w NJU został rozwiązany. 

~łukasz

 

Nie działania wifi caling - Samsung J5 po aktualizacji do Android 8.1 (Oreo) (2018-09-16 19:57)

Po poniższej nowej aktualizacji problem działania WIFI Calling i HD Voice w NJU został rozwiązany.  
<span >J530FXXU3BRI1, <span >J530FOXA3BRI2 z 12 września 2018r. 

<span >Aktualizacja dostępna również poprzez OTA (wybranie w ustawieniach telefonu aktualizacja oprogramowania). 

~łukasz

 

Nie działania wifi caling - Samsung J5 po aktualizacji do Android 8.1 (Oreo) (2018-11-17 00:54)

to jest odpowiedź na post:

Też mam ten problem po aktualizacji do Oreo przestało działać WiFi Calling zgodnie z sugestią z nju skontaktowałem się Samsung Polska ale otrzymałem odpowiedź że problem leży po stronie sieci NJU.




Po najnowszej aktualizacji XEO Wifi Calling u mnie w J5 2017 nie jest dostępne. Czy ktoś też ma taki problem?

~tomek

 

Nie działania wifi caling - Samsung J5 po aktualizacji do Android 8.1 (Oreo) (2019-10-06 20:45)

to jest odpowiedź na post:

Też mam ten problem po aktualizacji do Oreo przestało działać WiFi Calling zgodnie z sugestią z nju skontaktowałem się Samsung Polska ale otrzymałem odpowiedź że problem leży po stronie sieci NJU.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~mario

odpowiedź

Nie działania wifi caling - Samsung J5 po aktualizacji do Android 8.1 (Oreo) | ~użytkownikj5 (27.08.2018, 10:17)

Po wykonaniu wczoraj aktualizacji Samsunga J5 do Andr4oid 8.1 (Oreo) nie działa Wifi caling oraz rozmowy hd voice. Problem dotyczy dwóch telefonów ale sadzę, że problem leży po stronie sieci NJU ponieważ po włożeniu karty Orange wszystko działa wifi caling i Hd voice.  Problem dotyczy dwóch różnych telefonów i dwóch różnych kart SIM. Chciałbym zapytać czy problem w NJU jest znany i czy może jest jakieś rozwiązanie problemu działania wifi caling? 
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

21 gości i 0 zalogowanych użytkowników