forumnju z rachunkiemusługiSposób naliczania stażu

Sposób naliczania stażu

 

Sposób naliczania stażu (2024-02-17 10:40)

Witam, chciałbym się dowiedzieć, czy staż jest naliczany dla klienta czy dla numeru. Planuję kupić ofertę abonamentową w nju za 29 złotych miesięcznie na nowy numer. Obecnie nie mogę przenieść numeru głównego bo mam go w innej sieci. Jeśli jednak na nowym numerze będę mieć staż roczny (internet zwiększa się z 20 GB do 50 GB), to czy jak przeniosę później numer główny to będę mógł korzystać na nim z 50 GB internetu czy staż będzie naliczany od zera?

~witamserdecznie

 

Sposób naliczania stażu (2024-02-17 12:59)

Hej :) Staż jest naliczany od numeru, czyli jeśli przeniesiesz numer później i zrezygnujesz wtedy z  nowego numeru to będzie liczony od początku. Chyba, że zachowasz nowy numer i przeniesiesz drugi jako nju dodatkowy to staż zostanie zachowany. Pozdrawiam :)

 

Sposób naliczania stażu (2024-02-17 14:24)

to jest odpowiedź na post:

Hej :) Staż jest naliczany od numeru, czyli jeśli przeniesiesz numer później i zrezygnujesz wtedy z  nowego numeru to będzie liczony od początku. Chyba, że zachowasz nowy numer i przeniesiesz drugi jako nju dodatkowy to staż zostanie zachowany. Pozdrawiam :)




Wszystko jasne, dzięki za szybką odpowiedź :)

~witamserdecznie

 

Sposób naliczania stażu (2024-02-17 14:46)

to jest odpowiedź na post:

Wszystko jasne, dzięki za szybką odpowiedź :)

</div><div>
</div><div>Przenieś numer ten dodatkowy do oferty za 19zł. Mimo, że nie jest ona reklamowana jest nadal dostępna. Tylko z jakiegoś powodu trudnodostępna:  https://www.njumobile.pl/oferta/abonament-mono/19 A jak będziesz  mógł przenieść swój nr główny to zmienisz ofertę podstawową na 29 albo więcej. I dołączysz nr jako dodatkowy za 9 zł. Nie ma niestety możliwości zmiany numeru głównego. Nie ma już też opcji "nie korzystasz nie płacisz". Nie ma też możliwości "nabicia" stażu w ofercie na kartę bo zmiana oferty zeruje staż. O ile jest to dla ciebie opłacalne. Zobacz też ofertę Orange Flex -  może to będzie dla ciebie lepsze rozwiązanie?
</div>

~gość1708177588475

odpowiedź

Sposób naliczania stażu | ~witamserdecznie (17.02.2024, 10:40)

Witam, chciałbym się dowiedzieć, czy staż jest naliczany dla klienta czy dla numeru. Planuję kupić ofertę abonamentową w nju za 29 złotych miesięcznie na nowy numer. Obecnie nie mogę przenieść numeru głównego bo mam go w innej sieci. Jeśli jednak na nowym numerze będę mieć staż roczny (internet zwiększa się z 20 GB do 50 GB), to czy jak przeniosę później numer główny to będę mógł korzystać na nim z 50 GB internetu czy staż będzie naliczany od zera?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

30 gości i 0 zalogowanych użytkowników