forumnju z rachunkiemofertaDodanie drugiego numeru do abonamentu (oferta z dodatkowym numerem za dodatkowe 9zł)

Dodanie drugiego numeru do abonamentu (oferta z dodatkowym numerem za dodatkowe 9zł)

 

Dodanie drugiego numeru do abonamentu (oferta z dodatkowym numerem za dodatkowe 9zł) (2023-10-12 09:55)

Witam,
obecnie mam abonament w nju, płacę 39zł miesięcznie.

Mój znajomy ma ofertę na kartę w innej sieci P..y, i chciałby się przenieść do nju, żebyśmy dzielili się rachunkiem po połowie.

Co należy zrobić po kolei? Byłem w miejscowym salonie Orange, ale nie chcieli udzielić informacji, mówili że wszystko z nju trzeba załatwiać telefonicznie.... 

Jedyne co się dowiedziałem na infolinii, że znajomy musi zrobić cesję numeru telefonu (?) na mnie, później ja w jego imieniu już po podpisaniu cesji mam przepisać nowo nabyty numer telefonu do nju na kartę, a później dodać go jako dodatkowy numer za 9zł do mojej oferty? 
Czy tak to powinienem zrobić?

~matt2404

 

Dodanie drugiego numeru do abonamentu (oferta z dodatkowym numerem za dodatkowe 9zł) (2023-10-12 18:52)

<div>Jeżeli znajomy zrobi cesję na ciebie to numer jest formalnie twój. I nie działasz w jego imieniu tylko w swoim. W pełni odpowiadasz za użycie tego numeru.</div><div>
</div><div>A co do szczegółów...
</div><div>1. Robicie w Play cesję na ciebie - jesteś od tego momentu "właścicielem" numeru.
</div><div>2. Numer dodajesz do swojej usługi jako dodatkowy w duecie. Podpisujesz umowę we własnym imieniu....</div><div>I tyle...
</div>

 

Dodanie drugiego numeru do abonamentu (oferta z dodatkowym numerem za dodatkowe 9zł) (2023-10-13 21:08)

to jest odpowiedź na post:

Witam,
obecnie mam abonament w nju, płacę 39zł miesięcznie.

Mój znajomy ma ofertę na kartę w innej sieci P..y, i chciałby się przenieść do nju, żebyśmy dzielili się rachunkiem po połowie.

Co należy zrobić po kolei? Byłem w miejscowym salonie Orange, ale nie chcieli udzielić informacji, mówili że wszystko z nju trzeba załatwiać telefonicznie.... 

Jedyne co się dowiedziałem na infolinii, że znajomy musi zrobić cesję numeru telefonu (?) na mnie, później ja w jego imieniu już po podpisaniu cesji mam przepisać nowo nabyty numer telefonu do nju na kartę, a później dodać go jako dodatkowy numer za 9zł do mojej oferty? 
Czy tak to powinienem zrobić?

Hej :) To nie jest cesja (zmiana właściciela nr w ofercie na abonament), numer jest na kartę, więc jest to przerejestrowanie numeru. Piszę na wszelki wypadek, bo cesja jest z reguły płatna. Po przerejestrowaniu nr na Twoje dane nie musisz go przenosić do nju na kartę, tylko złożyć zamówienie na nr dodatkowy - od razu zostanie przeniesiony do abonamentu + przez trzy pełne okresy rozliczeniowe nie będziesz ponosił opłat, bo jest promocja za przeniesienie nr z innej sieci. Pozdrawiam :)

[edytowane przez pilotka o 21:08 w dniu 2023-10-13]

odpowiedź

Dodanie drugiego numeru do abonamentu (oferta z dodatkowym numerem za dodatkowe 9zł) | ~matt2404 (12.10.2023, 09:55)

Witam,
obecnie mam abonament w nju, płacę 39zł miesięcznie.

Mój znajomy ma ofertę na kartę w innej sieci P..y, i chciałby się przenieść do nju, żebyśmy dzielili się rachunkiem po połowie.

Co należy zrobić po kolei? Byłem w miejscowym salonie Orange, ale nie chcieli udzielić informacji, mówili że wszystko z nju trzeba załatwiać telefonicznie.... 

Jedyne co się dowiedziałem na infolinii, że znajomy musi zrobić cesję numeru telefonu (?) na mnie, później ja w jego imieniu już po podpisaniu cesji mam przepisać nowo nabyty numer telefonu do nju na kartę, a później dodać go jako dodatkowy numer za 9zł do mojej oferty? 
Czy tak to powinienem zrobić?

wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

27 gości i 0 zalogowanych użytkowników