forumnju z rachunkiemofertaDodanie drugiego numeru do abonamentu (oferta z dodatkowym numerem za dodatkowe 9zł)

Dodanie drugiego numeru do abonamentu (oferta z dodatkowym numerem za dodatkowe 9zł)

 

Dodanie drugiego numeru do abonamentu (oferta z dodatkowym numerem za dodatkowe 9zł) (2023-10-12 09:55)

Witam,
obecnie mam abonament w nju, płacę 39zł miesięcznie.

Mój znajomy ma ofertę na kartę w innej sieci P..y, i chciałby się przenieść do nju, żebyśmy dzielili się rachunkiem po połowie.

Co należy zrobić po kolei? Byłem w miejscowym salonie Orange, ale nie chcieli udzielić informacji, mówili że wszystko z nju trzeba załatwiać telefonicznie.... 

Jedyne co się dowiedziałem na infolinii, że znajomy musi zrobić cesję numeru telefonu (?) na mnie, później ja w jego imieniu już po podpisaniu cesji mam przepisać nowo nabyty numer telefonu do nju na kartę, a później dodać go jako dodatkowy numer za 9zł do mojej oferty? 
Czy tak to powinienem zrobić?

~matt2404

 

Dodanie drugiego numeru do abonamentu (oferta z dodatkowym numerem za dodatkowe 9zł) (2023-10-12 18:52)

<div>Jeżeli znajomy zrobi cesję na ciebie to numer jest formalnie twój. I nie działasz w jego imieniu tylko w swoim. W pełni odpowiadasz za użycie tego numeru.</div><div>
</div><div>A co do szczegółów...
</div><div>1. Robicie w Play cesję na ciebie - jesteś od tego momentu "właścicielem" numeru.
</div><div>2. Numer dodajesz do swojej usługi jako dodatkowy w duecie. Podpisujesz umowę we własnym imieniu....</div><div>I tyle...
</div>

 

Dodanie drugiego numeru do abonamentu (oferta z dodatkowym numerem za dodatkowe 9zł) (2023-10-13 21:08)

to jest odpowiedź na post:

Witam,
obecnie mam abonament w nju, płacę 39zł miesięcznie.

Mój znajomy ma ofertę na kartę w innej sieci P..y, i chciałby się przenieść do nju, żebyśmy dzielili się rachunkiem po połowie.

Co należy zrobić po kolei? Byłem w miejscowym salonie Orange, ale nie chcieli udzielić informacji, mówili że wszystko z nju trzeba załatwiać telefonicznie.... 

Jedyne co się dowiedziałem na infolinii, że znajomy musi zrobić cesję numeru telefonu (?) na mnie, później ja w jego imieniu już po podpisaniu cesji mam przepisać nowo nabyty numer telefonu do nju na kartę, a później dodać go jako dodatkowy numer za 9zł do mojej oferty? 
Czy tak to powinienem zrobić?

Hej :) To nie jest cesja (zmiana właściciela nr w ofercie na abonament), numer jest na kartę, więc jest to przerejestrowanie numeru. Piszę na wszelki wypadek, bo cesja jest z reguły płatna. Po przerejestrowaniu nr na Twoje dane nie musisz go przenosić do nju na kartę, tylko złożyć zamówienie na nr dodatkowy - od razu zostanie przeniesiony do abonamentu + przez trzy pełne okresy rozliczeniowe nie będziesz ponosił opłat, bo jest promocja za przeniesienie nr z innej sieci. Pozdrawiam :)

[edytowane przez pilotka o 21:08 w dniu 2023-10-13]

odpowiedź

Dodanie drugiego numeru do abonamentu (oferta z dodatkowym numerem za dodatkowe 9zł) | ianus72 (12.10.2023, 18:52)

<div>Jeżeli znajomy zrobi cesję na ciebie to numer jest formalnie twój. I nie działasz w jego imieniu tylko w swoim. W pełni odpowiadasz za użycie tego numeru.</div><div>
</div><div>A co do szczegółów...
</div><div>1. Robicie w Play cesję na ciebie - jesteś od tego momentu "właścicielem" numeru.
</div><div>2. Numer dodajesz do swojej usługi jako dodatkowy w duecie. Podpisujesz umowę we własnym imieniu....</div><div>I tyle...
</div>
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

74 gości i 0 zalogowanych użytkowników