forumnju z rachunkiemofertaPrzejście z Nju do Orange - podwójna opłata

Przejście z Nju do Orange - podwójna opłata

 

Przejście z Nju do Orange - podwójna opłata (2023-09-24 13:07)

<div>Dzień dobry,</div><div>zmigrowałem numer z Nju Mobile na abonament do Orange na abonament w Orange Love (dodany do światłowodu) i otrzymałem do zapłacenia fakturę za numer telefonu za okres 18.08-19.09 od Nju i od Orange. Czemu tak się stało? Miało się to odbyć tak, aby zmieścić się w okresie wypowiedzenia. Sprawę prowadził konsultant z Orange.
</div><div>
</div>

~arek

 

Przejście z Nju do Orange - podwójna opłata (2023-09-24 16:32)

to jest odpowiedź na post:

<div>Dzień dobry,</div><div>zmigrowałem numer z Nju Mobile na abonament do Orange na abonament w Orange Love (dodany do światłowodu) i otrzymałem do zapłacenia fakturę za numer telefonu za okres 18.08-19.09 od Nju i od Orange. Czemu tak się stało? Miało się to odbyć tak, aby zmieścić się w okresie wypowiedzenia. Sprawę prowadził konsultant z Orange.
</div><div>
</div>

Płatność w  Orange Love zapłaciłeś z góry . Natomiast  w Nju zapłaciłeś za to co wykorzystałeś w okresie rozliczeniowym .

odpowiedź

Przejście z Nju do Orange - podwójna opłata | ~arek (24.09.2023, 13:07)

<div>Dzień dobry,</div><div>zmigrowałem numer z Nju Mobile na abonament do Orange na abonament w Orange Love (dodany do światłowodu) i otrzymałem do zapłacenia fakturę za numer telefonu za okres 18.08-19.09 od Nju i od Orange. Czemu tak się stało? Miało się to odbyć tak, aby zmieścić się w okresie wypowiedzenia. Sprawę prowadził konsultant z Orange.
</div><div>
</div>
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

21 gości i 0 zalogowanych użytkowników