forumnju z rachunkiemofertaZmiana numeru plus na karte na nju z rachunkiem

Zmiana numeru plus na karte na nju z rachunkiem

 

Zmiana numeru plus na karte na nju z rachunkiem (2014-03-04 12:58)

Witam wszystkich


Chcę zostać przy moim starym numerze z plusa i zrobiłem prawie wszystko co trzeba. Przyszła do mnie paczka od kuriera i podpisałem umowę jaką trzeba i czekałem za przeniesieniem numeru. Operacja ta skończyła się nie powodzeniem. Nie doczytałem, że mam mieć numer zarejestrowany w plusie. Już teraz to zmieniłem. 


Teraz gdzie mam pisać, dzwonić aby prosić o kolejną próbę przeniesienia mojego starego numeru z plusa do nju?

 

Zmiana numeru plus na karte na nju z rachunkiem (2014-03-04 14:10)

Złóż wniosek jeszcze raz i wszystko od nowa. Tamtą kartę SIM sobie zostaw, ale jej nie aktywuj.

 

Zmiana numeru plus na karte na nju z rachunkiem (2014-03-04 22:35)

Już za późno. Numer jest aktywowany.


Doczytałem, że mam wysłać maila z informacjami na podany adres. Tylko się zastawiam co tam mam napisać. Ktoś może coś powiedzieć? 

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~abc

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~czakra

 

Zmiana numeru plus na karte na nju z rachunkiem (2014-03-05 15:53)

Napisz po prostu że sprawa z przeniesieniem jest juz załotwiona , podaj numer przenoszonego numeru . Pisz na maila : przechodze.do@njumobile.pl

odpowiedź

Zmiana numeru plus na karte na nju z rachunkiem | acha (04.03.2014, 12:58)

Witam wszystkich


Chcę zostać przy moim starym numerze z plusa i zrobiłem prawie wszystko co trzeba. Przyszła do mnie paczka od kuriera i podpisałem umowę jaką trzeba i czekałem za przeniesieniem numeru. Operacja ta skończyła się nie powodzeniem. Nie doczytałem, że mam mieć numer zarejestrowany w plusie. Już teraz to zmieniłem. 


Teraz gdzie mam pisać, dzwonić aby prosić o kolejną próbę przeniesienia mojego starego numeru z plusa do nju?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

21 gości i 0 zalogowanych użytkowników