forumnju z rachunkiemusługipakiet internetowy i korzystanie z niego: uważajcie!

pakiet internetowy i korzystanie z niego: uważajcie!

 

pakiet internetowy i korzystanie z niego: uważajcie! (2014-03-19 09:14)

Witam serdecznie, pragnę uczulić wszystkich, którz korzystają z pakietu internetowego z rachunkiem: po wykupieniu pakietu proszę rozłączyć się z internetem i połączyc ponownie. Inaczej zapłacicie 19PLN za 100MB. Jeśli połączenie z internetem zostanie nawiązane a potem dopiero zostanie wykupiony pakiet, to niestety połączenie nie będzie korzystać z tego pakietu aż do ponownego nawiązania transmisji danych. Tak więc myśląc, że już sie ma pakiet (potwierdzone smsem!), szybciutko na rachunku nabije się 19PLN jeśli nie przerwiecie połączenia nawiązanego przed wykupieniem pakietu.... Ja tak miałem, reklamacja rozpatrzona pozytywnie, ale nie z tego powodu a z powodu tego, że jest to 'dla mnie takie ważne'! :D Tak więc pilnujcie się! :)

~ulmus

 

pakiet internetowy i korzystanie z niego: uważajcie! (2014-03-19 15:39)

Nic nie rozumiem z tego co napisałeś

 

pakiet internetowy i korzystanie z niego: uważajcie! (2014-03-19 16:25)

Może jaśniej!!!

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~ulmus

 

pakiet internetowy i korzystanie z niego: uważajcie! (2014-03-19 22:59)

Miałeś pecha. Mi zostało też pobrana kwota przed wykupieniem pakietu, ale nie było to 19 zł za 100MB ( było proporcjonalnie).

Po prostu Nju dba o to aby nie zapominać o zaglądaniu do listy połączeń i stanu konta ;)

odpowiedź

pakiet internetowy i korzystanie z niego: uważajcie! | dziupla (19.03.2014, 16:25)

Może jaśniej!!!
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

19 gości i 0 zalogowanych użytkowników