forumnju z rachunkiemusługipanel klienta Nju - opłaty za korzystanie z usług

panel klienta Nju - opłaty za korzystanie z usług

 

panel klienta Nju - opłaty za korzystanie z usług (2016-06-14 17:14)

Witam,
Mam pytanie dotyczące panelu klienta nju, z którego dopiero teraz zaczynam korzystać. Gdzie znajdę cennik (ewentualnie jasną informację) o koszcie konkretnej usługi, ew. o tym, czy jest bezpłatna? Informacji tej nie ma w panelu przy nazwie usługi, a spora część usług nie posiada odrębnych regulaminów / własnych stron. Dla innych usług znalezienie ich strony jest często trudne.

EDIT: Teraz już widzę, że jest wyświetlana opłata za aktywację po kliknięciu na "włącz" - ale nadal nie jest to to samo, co np. opłata miesięczna za korzystanie z usługi.

Pozdrawiam,
Michał

 

panel klienta Nju - opłaty za korzystanie z usług (2016-06-14 18:09)

w panelu www widzisz ile kosztuje aktywacja danej usługi, a w opisie masz podane dodatkowe informacje.
Jak potrzebujesz szczegółowych informacji to pobierz regulamin danej usługi:
http://www.njumobile.pl/regulaminy-i-cenniki

Albo napisz wprost z czym masz problem to może będzie łatwiej powiedzieć coś konkretnego, bo ja nie mam problemu z ustaleniem ile kosztuje mnie dana usługa w Nju z rachunkiem.

odpowiedź

panel klienta Nju - opłaty za korzystanie z usług | dr_fell (14.06.2016, 17:14)

Witam,
Mam pytanie dotyczące panelu klienta nju, z którego dopiero teraz zaczynam korzystać. Gdzie znajdę cennik (ewentualnie jasną informację) o koszcie konkretnej usługi, ew. o tym, czy jest bezpłatna? Informacji tej nie ma w panelu przy nazwie usługi, a spora część usług nie posiada odrębnych regulaminów / własnych stron. Dla innych usług znalezienie ich strony jest często trudne.

EDIT: Teraz już widzę, że jest wyświetlana opłata za aktywację po kliknięciu na "włącz" - ale nadal nie jest to to samo, co np. opłata miesięczna za korzystanie z usługi.

Pozdrawiam,
Michał
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

78 gości i 0 zalogowanych użytkowników