forumstrona www, moje kontomoje kontosms-y specjane (usluga premium rate)-zlodziejski proceder w nju mobile

sms-y specjane (usluga premium rate)-zlodziejski proceder w nju mobile

 

sms-y specjane (usluga premium rate)-zlodziejski proceder w nju mobile (2014-03-15 14:47)

 w nju mobile mozna wysylac sms-y przychodzace na koszt abonenta (przyszly mi juz 3 na kwote  18,45zl). firma chyba akceptuje ten proceder gdyz uslugi premium rate w zaden sposob nie mozna wylaczyc. nie mozna tez skontaktowac sie z kims z obslugi. nie bede doladowywal konta za wiecej niz 5zl by nie dostac kolejnego sms-a przychodzacego i bulic 6,15zl. w tych okolicznosciach zastanawiam sie czy nie poszukac nowego operatora i powiedziec sobie adieu,

~astrolabio

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~gra

 

sms-y specjane (usluga premium rate)-zlodziejski proceder w nju mobile (2014-03-20 12:49)

Odszczekuje to co napisałem wyżej. Stan sprawy na dzisiaj jest taki ze doprosiłem się tego czego chciałem. Sa blokady .Mówisz i masz. Tak powinno być. Dziekuje. Na razie. Zobaczymy czy to zafunkcjonuje w praktycel .

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~astrolabio

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~astrolabio

 

sms-y specjane (usluga premium rate)-zlodziejski proceder w nju mobile (2014-03-29 09:50)

Nie, że mówisz i masz. Jak się uważnie czyta i przegląda strony to się wie, że takie i inne blokady istnieją od zawsze. Po p[rostu trzeba je aktywować!!!

 

sms-y specjane (usluga premium rate)-zlodziejski proceder w nju mobile (2014-03-29 10:33)

Gowno prawda .Pan Dziupla strasznie dziobie w nju. Może cos z tego ma?

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~alibaba

 

sms-y specjane (usluga premium rate)-zlodziejski proceder w nju mobile (2014-05-04 16:34)

ludzie listy piszą a listonosz jedzie dalej - to co wypisujecie odbija się od ściany jak g***o. Szkoda atłasu od czasu do czasu.Amen

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~gość1400331929187

odpowiedź

sms-y specjane (usluga premium rate)-zlodziejski proceder w nju mobile | ~astrolabio (15.03.2014, 14:47)

 w nju mobile mozna wysylac sms-y przychodzace na koszt abonenta (przyszly mi juz 3 na kwote  18,45zl). firma chyba akceptuje ten proceder gdyz uslugi premium rate w zaden sposob nie mozna wylaczyc. nie mozna tez skontaktowac sie z kims z obslugi. nie bede doladowywal konta za wiecej niz 5zl by nie dostac kolejnego sms-a przychodzacego i bulic 6,15zl. w tych okolicznosciach zastanawiam sie czy nie poszukac nowego operatora i powiedziec sobie adieu,
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

37 gości i 0 zalogowanych użytkowników