forumstrona www, moje kontomoje kontosms-y specjane (usluga premium rate)-zlodziejski proceder w nju mobile

sms-y specjane (usluga premium rate)-zlodziejski proceder w nju mobile

 

sms-y specjane (usluga premium rate)-zlodziejski proceder w nju mobile (2015-12-21 19:34)

witam a ja od poczatku nie moge wysylac sms ,, a dostaje sms ,, od nju  jak i jaki bo jest ich tam pare ,, ktory aktywowac ?  

 

sms-y specjane (usluga premium rate)-zlodziejski proceder w nju mobile (2015-12-23 14:30)

jak odblokować premium rate?

 

sms-y specjane (usluga premium rate)-zlodziejski proceder w nju mobile (2015-12-30 20:59)

to jest odpowiedź na post:

Witam,zgadzam się usługa premium rate to złodziejski  proceder.Moje dziecko pobrało na telefon "rzekomo bezplatną grę".Grało w nia zaledwie 4 minuty a rachunek mam kwotę  na 200zł.
Złożyłam reklamację ale zero odzewu ze strony nju,mam zamiar zgłosić to do odpowiedniego urzedu


No i mam fakturę na 234 zł.Co do reklamacji to jeszcze nie odpowiedzieli na nia.
Mam pytanie w umowie jest taki zapis,że na połaczenia Premium Rate jest miesięczny limit w wysokości 60 zl.Jak to się ma w odniesieniu do mojej sytuacji?Czy ktoś sie może orientuje?

 

sms-y specjane (usluga premium rate)-zlodziejski proceder w nju mobile (2015-12-30 23:26)

@gość1450373866982

nie wiem jak u Ciebie ale w mojej umowie, którą podpisałem nie ma żadnej wzmianki o limicie 60zł na usługi premium, więc nie bardzo wiem o czym piszesz i na co się powołujesz.
Jeśli masz taki zapis w umowie to zawsze możesz się na niego powołać w ewentualnym odwołaniu, czy skardze do UKE.

 

sms-y specjane (usluga premium rate)-zlodziejski proceder w nju mobile (2016-01-19 18:05)

Spokojnie można zablokować wszelkie mms i sms płatne.
Zakładka Usługi. Sam decydujesz co zablokować.
Pierwszą rzeczą jaką zrobiłem, było przejście przez wszystkie opcje i wyłączenie tych "kosztownych".
Pozbawiłem się w ten sposób co prawda wysyłania sms-ów o treści POMOC, itp niemniej jednak moje rachunki są zgodne co do złotówki z tym co w umowie.

pozdrawiam,
Piotr

odpowiedź

sms-y specjane (usluga premium rate)-zlodziejski proceder w nju mobile | ~astrolabio (15.03.2014, 14:47)

 w nju mobile mozna wysylac sms-y przychodzace na koszt abonenta (przyszly mi juz 3 na kwote  18,45zl). firma chyba akceptuje ten proceder gdyz uslugi premium rate w zaden sposob nie mozna wylaczyc. nie mozna tez skontaktowac sie z kims z obslugi. nie bede doladowywal konta za wiecej niz 5zl by nie dostac kolejnego sms-a przychodzacego i bulic 6,15zl. w tych okolicznosciach zastanawiam sie czy nie poszukac nowego operatora i powiedziec sobie adieu,
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

10 gości i 0 zalogowanych użytkowników

Komunikat o cookies