forumstrona www, moje kontomoje kontosms-y specjane (usluga premium rate)-zlodziejski proceder w nju mobile

sms-y specjane (usluga premium rate)-zlodziejski proceder w nju mobile

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~gość1406724904867

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~qpmsoayx

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~jac

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~jac

 

sms-y specjane (usluga premium rate)-zlodziejski proceder w nju mobile (2015-05-22 12:08)

Jak to wyłaczyć ? Podpowie ktoś ?

 

sms-y specjane (usluga premium rate)-zlodziejski proceder w nju mobile (2015-05-22 18:44)

to jest odpowiedź na post:

 w nju mobile mozna wysylac sms-y przychodzace na koszt abonenta (przyszly mi juz 3 na kwote  18,45zl). firma chyba akceptuje ten proceder gdyz uslugi premium rate w zaden sposob nie mozna wylaczyc. nie mozna tez skontaktowac sie z kims z obslugi. nie bede doladowywal konta za wiecej niz 5zl by nie dostac kolejnego sms-a przychodzacego i bulic 6,15zl. w tych okolicznosciach zastanawiam sie czy nie poszukac nowego operatora i powiedziec sobie adieu,



WYSTARCZY NA STRONIE ,,USŁUGI,,ZABLOKOWAĆ SMS PREMIUM

 

sms-y specjane (usluga premium rate)-zlodziejski proceder w nju mobile (2015-07-14 09:23)

tak tylko gdzie to znalezc?

 

sms-y specjane (usluga premium rate)-zlodziejski proceder w nju mobile (2015-08-05 10:29)

W jaki sposób wyłączyć usługę  bez kontaktu  z BOK  oraz logowania (tj zakładania konta)

~gość1438763393715

 

sms-y specjane (usluga premium rate)-zlodziejski proceder w nju mobile (2015-12-17 18:37)

Witam,zgadzam się usługa premium rate to złodziejski  proceder.Moje dziecko pobrało na telefon "rzekomo bezplatną grę".Grało w nia zaledwie 4 minuty a rachunek mam kwotę  na 200zł.
Złożyłam reklamację ale zero odzewu ze strony nju,mam zamiar zgłosić to do odpowiedniego urzedu

 

sms-y specjane (usluga premium rate)-zlodziejski proceder w nju mobile (2015-12-17 19:58)

Każdy trzeźwo myślący pierwsze co robi to blokuje usługi premium na swoim numerze.
Jeśli dajesz dziecku telefon na abonament bez aktywnych blokad na usługi premium to świadczy tylko o Twojej "głupocie", a jak od dawna wiadomo za głupotę trzeba płacić.
Jedna wiadomość premium może kosztować 30zł, a jeśli dzieciak skorzystał z "darmowej gry" to zaakceptował regulamin tego serwisu, więc ewentualne pretensje to do właściciela tej gry albo do siebie i swojego dziecka, a nie do operatora, bo te same 200zł dzieciak nabił by Ci w każdej innej sieci bez aktywnych blokad premium.

odpowiedź

sms-y specjane (usluga premium rate)-zlodziejski proceder w nju mobile | ~astrolabio (15.03.2014, 14:47)

 w nju mobile mozna wysylac sms-y przychodzace na koszt abonenta (przyszly mi juz 3 na kwote  18,45zl). firma chyba akceptuje ten proceder gdyz uslugi premium rate w zaden sposob nie mozna wylaczyc. nie mozna tez skontaktowac sie z kims z obslugi. nie bede doladowywal konta za wiecej niz 5zl by nie dostac kolejnego sms-a przychodzacego i bulic 6,15zl. w tych okolicznosciach zastanawiam sie czy nie poszukac nowego operatora i powiedziec sobie adieu,
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

12 gości i 0 zalogowanych użytkowników

Komunikat o cookies