forumstrona www, moje kontostronaFormularz zamówienia, który wyklucza 1 3 społeczeństwa

Formularz zamówienia, który wyklucza 1 3 społeczeństwa

 

Formularz zamówienia, który wyklucza 1 3 społeczeństwa (2014-03-12 22:30)

Proszę przyjrzeć się formularzowi adresowemu, w którym wypełniamy dane na jakie przyjść ma faktura. W mojej opinii to katastrofa.


Nadgorliwy informatyk wklepał mu durną funkcję porównywania danych z mapą.
Pragnę powiadomić, że małe wioski nie posiadają poczty ( czyli większość wsi w Polsce ), a formularz nie uwzględnia możliwości istnienia poczty w innej miejscowości.


Zawsze sprawę rozwiązywało wpisanie wsi w polu ULICA. U was to niemożliwe, to formularz sprawdza czy dana ulica istnieje w konkretnym mieście.


Ciekaw jestem na jakie koszty źle zaadresowanych wysyłek naraziła was owa zbędna funkcja w formularzu.


Pozdrawiam.

~dymek117

 

Formularz zamówienia, który wyklucza 1 3 społeczeństwa (2014-03-13 09:22)

No, no,. Ciekawy temat. Tylko czemu dałeś to na forum dla abonentów. Napisz przez "kontakt" do operatora. Przecież abonenci nie wiedzą co robi informatyk w nju mobile. Pozdrowienia.....

 

Formularz zamówienia, który wyklucza 1 3 społeczeństwa (2014-03-13 14:50)

Albo wejdź na czat z konsultantem(ką)....i przedstaw problem. Ja z kontaktu jestem zadowolony. Na razie trafiłem na kompetetnych konsultantów i kosultantki.

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~kukas

 

Formularz zamówienia, który wyklucza 1 3 społeczeństwa (2015-04-22 17:24)

Hej, to jest słuszna uwaga.
Sama miałam ten problem, wypełniając formularz.
Nazwę miejscowości, w której jestem zameldowana wpisałam również jako pocztę, podając poprawny kod pocztowy.
Formularz przeszedł.

odpowiedź

Formularz zamówienia, który wyklucza 1 3 społeczeństwa | ~dymek117 (12.03.2014, 22:30)

Proszę przyjrzeć się formularzowi adresowemu, w którym wypełniamy dane na jakie przyjść ma faktura. W mojej opinii to katastrofa.


Nadgorliwy informatyk wklepał mu durną funkcję porównywania danych z mapą.
Pragnę powiadomić, że małe wioski nie posiadają poczty ( czyli większość wsi w Polsce ), a formularz nie uwzględnia możliwości istnienia poczty w innej miejscowości.


Zawsze sprawę rozwiązywało wpisanie wsi w polu ULICA. U was to niemożliwe, to formularz sprawdza czy dana ulica istnieje w konkretnym mieście.


Ciekaw jestem na jakie koszty źle zaadresowanych wysyłek naraziła was owa zbędna funkcja w formularzu.


Pozdrawiam.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

33 gości i 2 zalogowanych użytkowników