forumstrona www, moje kontostronaFormularz zamówienia, który wyklucza 1 3 społeczeństwa

Formularz zamówienia, który wyklucza 1 3 społeczeństwa

 

Formularz zamówienia, który wyklucza 1 3 społeczeństwa (2014-03-12 22:30)

Proszę przyjrzeć się formularzowi adresowemu, w którym wypełniamy dane na jakie przyjść ma faktura. W mojej opinii to katastrofa.


Nadgorliwy informatyk wklepał mu durną funkcję porównywania danych z mapą.
Pragnę powiadomić, że małe wioski nie posiadają poczty ( czyli większość wsi w Polsce ), a formularz nie uwzględnia możliwości istnienia poczty w innej miejscowości.


Zawsze sprawę rozwiązywało wpisanie wsi w polu ULICA. U was to niemożliwe, to formularz sprawdza czy dana ulica istnieje w konkretnym mieście.


Ciekaw jestem na jakie koszty źle zaadresowanych wysyłek naraziła was owa zbędna funkcja w formularzu.


Pozdrawiam.

~dymek117

 

Formularz zamówienia, który wyklucza 1 3 społeczeństwa (2014-03-13 09:22)

No, no,. Ciekawy temat. Tylko czemu dałeś to na forum dla abonentów. Napisz przez "kontakt" do operatora. Przecież abonenci nie wiedzą co robi informatyk w nju mobile. Pozdrowienia.....

 

Formularz zamówienia, który wyklucza 1 3 społeczeństwa (2014-03-13 14:50)

Albo wejdź na czat z konsultantem(ką)....i przedstaw problem. Ja z kontaktu jestem zadowolony. Na razie trafiłem na kompetetnych konsultantów i kosultantki.

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~kukas

 

Formularz zamówienia, który wyklucza 1 3 społeczeństwa (2015-04-22 17:24)

Hej, to jest słuszna uwaga.
Sama miałam ten problem, wypełniając formularz.
Nazwę miejscowości, w której jestem zameldowana wpisałam również jako pocztę, podając poprawny kod pocztowy.
Formularz przeszedł.

odpowiedź

Formularz zamówienia, który wyklucza 1 3 społeczeństwa | barb (22.04.2015, 17:24)

Hej, to jest słuszna uwaga.
Sama miałam ten problem, wypełniając formularz.
Nazwę miejscowości, w której jestem zameldowana wpisałam również jako pocztę, podając poprawny kod pocztowy.
Formularz przeszedł.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

50 gości i 0 zalogowanych użytkowników