forumnju z rachunkiemofertaNowe usługi z telewizją mobilną

Nowe usługi z telewizją mobilną

 

Nowe usługi z telewizją mobilną (2023-07-24 16:53)

Cześć :) Od dziś pojawiły się nowe usługi, w ramach których będzie można korzystać w ramach opłaty abonamentowej z telewizji mobilnej. W tym nowa oferta za 49 zł, gdzie można otrzymać pakiet 240 GB (zakładając staż w nju na abonament przynajmniej 24 miesiące). W nowej usłudze za 39 zł też jest większy pakiet danych niż w przypadku usługi Nju 39 zł 5G. Więcej informacji pod LINKIEM. Pozdrawiam :)

 

Nowe usługi z telewizją mobilną (2023-07-24 17:58)

to jest odpowiedź na post:

Cześć :) Od dziś pojawiły się nowe usługi, w ramach których będzie można korzystać w ramach opłaty abonamentowej z telewizji mobilnej. W tym nowa oferta za 49 zł, gdzie można otrzymać pakiet 240 GB (zakładając staż w nju na abonament przynajmniej 24 miesiące). W nowej usłudze za 39 zł też jest większy pakiet danych niż w przypadku usługi Nju 39 zł 5G. Więcej informacji pod LINKIEM. Pozdrawiam :)

</div><div>
</div><div>Ostatnio jak dodano 5G to zniknęło "nie używasz, nie płacisz"...</div><div>Gdzie tym razem jest haczyk?
</div>

~gość1690214283697

 

Nowe usługi z telewizją mobilną (2023-07-24 18:15)

to jest odpowiedź na post:

<div>
</div><div>Ostatnio jak dodano 5G to zniknęło "nie używasz, nie płacisz"...</div><div>Gdzie tym razem jest haczyk?
</div><div>

</div><div>
</div><div>Pilotka wyraziła się nieprecyzyjnie. Nie "pojawiły się nowe usługi" tylko zmieniono ofertę. "Stare" usługi nie są już dostępne dla nowych klientów (nawet niedawno wprowadzone pakiety tzw. 5G). Na oficjalnym fb nju cisza o zmianach. Ciekawe czemu?
</div><div>
</div><div>Haczyk nr 1 - u mnie zniknęła oferta za 19 zł. Mam obecnie abonament za 39 zł z 5G i już nie mam możliwości zmiany na ten za 19... Chwilowy błąd? Na stronie nju też tej oferty nie widać.
</div><div>Chociaż... Takie telepolis.pl publikuje nawet nowy (czyli coś się tam zmieniło) regulamin abonamentu za 19 zł ale ja go przez stronę nju nie znalazłem. Jak ktoś dotrze to proszę o info.</div><div>
</div>Podsumowując to nie tylko nowe usługi tylko całkowita zmiana oferty. Szkoda, że znowu w taki niezbyt ładny sposób wprowadzona...

[edytowane przez ianus72 o 01:11 w dniu 2023-07-25]
 

Nowe usługi z telewizją mobilną (2023-07-24 18:48)

Super, wreszcie więcej neta w przystępnej cenie, zawsze musiałem aktywować 9 GB. 

~maks

 

Nowe usługi z telewizją mobilną (2023-07-25 05:35)

to jest odpowiedź na post:




Pilotka wyraziła się nieprecyzyjnie. Nie "pojawiły się nowe usługi" tylko zmieniono ofertę. "Stare" usługi nie są już dostępne dla nowych klientów (nawet niedawno wprowadzone pakiety tzw. 5G). Na oficjalnym fb nju cisza o zmianach. Ciekawe czemu?



Haczyk nr 1 - u mnie zniknęła oferta za 19 zł. Mam obecnie abonament za 39 zł z 5G i już nie mam możliwości zmiany na ten za 19... Chwilowy błąd? Na stronie nju też tej oferty nie widać.

Chociaż... Takie telepolis.pl publikuje nawet nowy (czyli coś się tam zmieniło) regulamin abonamentu za 19 zł ale ja go przez stronę nju nie znalazłem. Jak ktoś dotrze to proszę o info.

Podsumowując to nie tylko nowe usługi tylko całkowita zmiana oferty. Szkoda, że znowu w taki niezbyt ładny sposób wprowadzona...


Co ci nie pasuje? Masz więcej w tej samej cenie, a jeszcze nowa usługę z większym pakietem danych. 5G ci zostaje to po co ci ci stare usługi dla zasady? Usługa za 19 zł nadal jest dostępna, wystarczy wejść na stronę w regulaminy i cenniki i szukać długo nie trzeba. Zresztą to oferta dla jakiś dziadków, gdzie dodatkowo są płatne Smsy i Mmsy i pakietu tyle co kot napłakał.  Jak widać zawsze są tacy co płaczą, gdy oferuje się im nowe możliwości bez dodatkowych opłat. Skoro tak bardzo jesteś przywiązany do starych usług to nie zmieniaj, nju na siłę ich nie wprowadza. 

 

Nowe usługi z telewizją mobilną (2023-07-25 10:28)

Jak włączyć tę telewizję?

~olo

 

Nowe usługi z telewizją mobilną (2023-07-25 10:58)

to jest odpowiedź na post:


<div>Co ci nie pasuje?

</div><div>
</div><div><div>Co mi nie pasuje:</div><div>1. Nie mam dostępnej w tej chwili oferty 19zł przez konto abonenckie. Regulaminem jej sobie nie przełączę. Nie ważne też dla kogo jest oferta. Czy dla dziadków czy babć. Może jestem dziadkiem? Operatora obowiązuje jakieś minimum rzetelności.
</div><div>2. Zwiększono wprawdzie pakiety netowe w ofercie za 39zł (znowu trzeba gonić konkurencję...) ale dodając do wszystkich pakietów usługę telewizji (wątpliwej jakości zresztą), co daje możliwość kolejnego manipulowania ofertą w przyszłości. Chcieli dać tv - mogła być opcjonalna.</div><div>3. Forum powinno być miejscem na informację i pomoc a nie na fanatyzm. Nju nie jest ani święte ani idealne i żadne zaklęcia tego nie zmienią.
</div><div>4. I zapamiętaj witek... Ja nie płaczę tylko zwracam uwagę, że nie wszystko jest w porządku. Weź się trochę w tym uwielbieniu dla nju przystopuj bo to chore. A jak ci się moje wypowiedzi nie podobają to zgłoś je do moderatora zamiast próbować mnie obrażać.
</div>I nie płacz, że ktoś ma inne zdanie o nju niż ty.</div>

[edytowane przez ianus72 o 10:59 w dniu 2023-07-25]
 

Nowe usługi z telewizją mobilną (2023-07-25 13:16)

to jest odpowiedź na post:

Jak włączyć tę telewizję?

</div><div>
</div><div>https://www.njumobile.pl/oferta/telewizja-mobilna
</div>

~gość1690283767570

 

Nowe usługi z telewizją mobilną (2023-07-26 09:55)

to jest odpowiedź na post:

<div>
</div><div><div>Co mi nie pasuje:</div><div>1. Nie mam dostępnej w tej chwili oferty 19zł przez konto abonenckie. Regulaminem jej sobie nie przełączę. Nie ważne też dla kogo jest oferta. Czy dla dziadków czy babć. Może jestem dziadkiem? Operatora obowiązuje jakieś minimum rzetelności.
</div><div>2. Zwiększono wprawdzie pakiety netowe w ofercie za 39zł (znowu trzeba gonić konkurencję...) ale dodając do wszystkich pakietów usługę telewizji (wątpliwej jakości zresztą), co daje możliwość kolejnego manipulowania ofertą w przyszłości. Chcieli dać tv - mogła być opcjonalna.</div><div>3. Forum powinno być miejscem na informację i pomoc a nie na fanatyzm. Nju nie jest ani święte ani idealne i żadne zaklęcia tego nie zmienią.
</div><div>4. I zapamiętaj witek... Ja nie płaczę tylko zwracam uwagę, że nie wszystko jest w porządku. Weź się trochę w tym uwielbieniu dla nju przystopuj bo to chore. A jak ci się moje wypowiedzi nie podobają to zgłoś je do moderatora zamiast próbować mnie obrażać.
</div>I nie płacz, że ktoś ma inne zdanie o nju niż ty.</div><div>

</div><div>
</div><div>Bardzo słuszne uwagi. Po cichu usunięto coś, co nju komunikowało dotychczas jako sztandarową zaletę: nie używasz - nie płacisz. Teraz nie ma takiej możliwości, do starych ofert nie można przejść, a wszystkie nowe mają z góry określoną miesięczną cenę, niezależnie od tego, ile kto korzysta. Jest oczywiście "nju podstawowy" bez konieczności włączenia usług, ale tam górny limit to 29 zł za poł.+19 zł za 3 GB+9 zł za sms-y, co przy miesiącu bardziej intensywnego korzystania może dać rachunek 57 zł. Chyba czas wrócić na kartę...</div>

~mohito

 

Nowe usługi z telewizją mobilną (2023-08-19 18:53)

to jest odpowiedź na post:

Cześć :) Od dziś pojawiły się nowe usługi, w ramach których będzie można korzystać w ramach opłaty abonamentowej z telewizji mobilnej. W tym nowa oferta za 49 zł, gdzie można otrzymać pakiet 240 GB (zakładając staż w nju na abonament przynajmniej 24 miesiące). W nowej usłudze za 39 zł też jest większy pakiet danych niż w przypadku usługi Nju 39 zł 5G. Więcej informacji pod LINKIEM. Pozdrawiam :)

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1692464026399

odpowiedź

Nowe usługi z telewizją mobilną | pilotka (24.07.2023, 16:53)

Cześć :) Od dziś pojawiły się nowe usługi, w ramach których będzie można korzystać w ramach opłaty abonamentowej z telewizji mobilnej. W tym nowa oferta za 49 zł, gdzie można otrzymać pakiet 240 GB (zakładając staż w nju na abonament przynajmniej 24 miesiące). W nowej usłudze za 39 zł też jest większy pakiet danych niż w przypadku usługi Nju 39 zł 5G. Więcej informacji pod LINKIEM. Pozdrawiam :)
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

42 gości i 0 zalogowanych użytkowników