forumnju z rachunkiemusługiPakiet roamingu 1 GB

Pakiet roamingu 1 GB

 

Pakiet roamingu 1 GB (2023-07-11 06:06)

Jak sprawdzić czy pakiet roamingu 1 GB za 59zl jest aktywny ? Wyjeżdżam do 2 strefy i boję się opłat. Dostałam smsa z potwierdzeniem usługi, ale na koncie nju nie mam info o tym. Nadal mogę kliknąć aktywuj usługę. 

~hmm

 

Pakiet roamingu 1 GB (2023-07-11 20:37)

to jest odpowiedź na post:

Jak sprawdzić czy pakiet roamingu 1 GB za 59zl jest aktywny ? Wyjeżdżam do 2 strefy i boję się opłat. Dostałam smsa z potwierdzeniem usługi, ale na koncie nju nie mam info o tym. Nadal mogę kliknąć aktywuj usługę. 

Stan pakietu sprawdzisz SMSem. Wyślij treść ILE1GB59 na numer 80060.

 

Pakiet roamingu 1 GB (2023-07-12 17:35)

to jest odpowiedź na post:

Jak sprawdzić czy pakiet roamingu 1 GB za 59zl jest aktywny ? Wyjeżdżam do 2 strefy i boję się opłat. Dostałam smsa z potwierdzeniem usługi, ale na koncie nju nie mam info o tym. Nadal mogę kliknąć aktywuj usługę. 

Hej :) Usługę można aktywować wielokrotnie, dlatego mimo aktywnej usługi nadal będzie opcja Aktywuj usługę.  A pakiet można sprawdzić w ten sposób, co napisał Keraj. Pozdrawiam :)

[edytowane przez pilotka o 17:36 w dniu 2023-07-12]

odpowiedź

Pakiet roamingu 1 GB | ~hmm (11.07.2023, 06:06)

Jak sprawdzić czy pakiet roamingu 1 GB za 59zl jest aktywny ? Wyjeżdżam do 2 strefy i boję się opłat. Dostałam smsa z potwierdzeniem usługi, ale na koncie nju nie mam info o tym. Nadal mogę kliknąć aktywuj usługę. 
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

34 gości i 1 zalogowanych użytkowników