Roaming w Anglii

 

Roaming w Anglii (2023-04-08 01:06)

Mam nju na abonament od kilku lat. Często bywam w UK. Wcześniej nju działał tu normalnie. Na miejscu korzystam z angielskiego abonamentu w innej sieci bez problemu. Ale na polski nr nju przychodzą mi np. kody logowania czy to do polskiego banku, czy do epuap, itp. Już drugi miesiąc nju nie loguje się w Anglii... Zero zasięgu. Ani automatycznie ani ręcznie wybierając angielskich operatorów. A rachunki za abonament oczywiście w pełnej wysokości jak zawsze przychodzą, nie to co połączenia i smsy....
Czy ktoś wie dlaczego to przestało działać? 
Zacznie działać niedługo?
Czy przenosić nr do operatora który tu działa???

 

Roaming w Anglii (2023-04-08 10:13)

to jest odpowiedź na post:

Mam nju na abonament od kilku lat. Często bywam w UK. Wcześniej nju działał tu normalnie. Na miejscu korzystam z angielskiego abonamentu w innej sieci bez problemu. Ale na polski nr nju przychodzą mi np. kody logowania czy to do polskiego banku, czy do epuap, itp. Już drugi miesiąc nju nie loguje się w Anglii... Zero zasięgu. Ani automatycznie ani ręcznie wybierając angielskich operatorów. A rachunki za abonament oczywiście w pełnej wysokości jak zawsze przychodzą, nie to co połączenia i smsy....
Czy ktoś wie dlaczego to przestało działać? 
Zacznie działać niedługo?
<div>Czy przenosić nr do operatora który tu działa???

</div><div>
</div><div>Sprawdź czy ci nie wyłączyli roamingu.</div><div>Najlepiej jakbyś jednak skontaktował się z BOK. Z dowolnego numeru +48690610610.
</div>

~gość1680941616630

odpowiedź

Roaming w Anglii | quampadre (08.04.2023, 01:06)

Mam nju na abonament od kilku lat. Często bywam w UK. Wcześniej nju działał tu normalnie. Na miejscu korzystam z angielskiego abonamentu w innej sieci bez problemu. Ale na polski nr nju przychodzą mi np. kody logowania czy to do polskiego banku, czy do epuap, itp. Już drugi miesiąc nju nie loguje się w Anglii... Zero zasięgu. Ani automatycznie ani ręcznie wybierając angielskich operatorów. A rachunki za abonament oczywiście w pełnej wysokości jak zawsze przychodzą, nie to co połączenia i smsy....
Czy ktoś wie dlaczego to przestało działać? 
Zacznie działać niedługo?
Czy przenosić nr do operatora który tu działa???
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

14 gości i 0 zalogowanych użytkowników