Roaming w Anglii

 

Roaming w Anglii (2023-04-08 01:06)

Mam nju na abonament od kilku lat. Często bywam w UK. Wcześniej nju działał tu normalnie. Na miejscu korzystam z angielskiego abonamentu w innej sieci bez problemu. Ale na polski nr nju przychodzą mi np. kody logowania czy to do polskiego banku, czy do epuap, itp. Już drugi miesiąc nju nie loguje się w Anglii... Zero zasięgu. Ani automatycznie ani ręcznie wybierając angielskich operatorów. A rachunki za abonament oczywiście w pełnej wysokości jak zawsze przychodzą, nie to co połączenia i smsy....
Czy ktoś wie dlaczego to przestało działać? 
Zacznie działać niedługo?
Czy przenosić nr do operatora który tu działa???

 

Roaming w Anglii (2023-04-08 10:13)

to jest odpowiedź na post:

Mam nju na abonament od kilku lat. Często bywam w UK. Wcześniej nju działał tu normalnie. Na miejscu korzystam z angielskiego abonamentu w innej sieci bez problemu. Ale na polski nr nju przychodzą mi np. kody logowania czy to do polskiego banku, czy do epuap, itp. Już drugi miesiąc nju nie loguje się w Anglii... Zero zasięgu. Ani automatycznie ani ręcznie wybierając angielskich operatorów. A rachunki za abonament oczywiście w pełnej wysokości jak zawsze przychodzą, nie to co połączenia i smsy....
Czy ktoś wie dlaczego to przestało działać? 
Zacznie działać niedługo?
<div>Czy przenosić nr do operatora który tu działa???

</div><div>
</div><div>Sprawdź czy ci nie wyłączyli roamingu.</div><div>Najlepiej jakbyś jednak skontaktował się z BOK. Z dowolnego numeru +48690610610.
</div>

~gość1680941616630

odpowiedź

Roaming w Anglii | ~gość1680941616630 (08.04.2023, 10:13)

</div><div>
</div><div>Sprawdź czy ci nie wyłączyli roamingu.</div><div>Najlepiej jakbyś jednak skontaktował się z BOK. Z dowolnego numeru +48690610610.
</div>
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

8 gości i 0 zalogowanych użytkowników

Komunikat o cookies