forumnju na kartęoferta"9GB za 9zł" nie działa

"9GB za 9zł" nie działa

 

"9GB za 9zł" nie działa (2023-04-05 08:07)

Witam, przedwczoraj wykupiłem pakiet wspomniany w tytule. Otrzymałem wiadomość SMS, że zostanie dostarczony w ciągu 24h. Pieniądze zabrało, ale nawet po 2 dniach nie otrzymałem mojego internetu. Ktoś wie co się stało?

~grzal

 

"9GB za 9zł" nie działa (2023-04-05 14:11)

to jest odpowiedź na post:

Witam, przedwczoraj wykupiłem pakiet wspomniany w tytule. Otrzymałem wiadomość SMS, że zostanie dostarczony w ciągu 24h. Pieniądze zabrało, ale nawet po 2 dniach nie otrzymałem mojego internetu. Ktoś wie co się stało?

</div><div>
</div><div>Ja nie mam pojęcia.
</div>

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1680696684711

 

"9GB za 9zł" nie działa (2023-04-06 19:49)

to jest odpowiedź na post:

Witam, przedwczoraj wykupiłem pakiet wspomniany w tytule. Otrzymałem wiadomość SMS, że zostanie dostarczony w ciągu 24h. Pieniądze zabrało, ale nawet po 2 dniach nie otrzymałem mojego internetu. Ktoś wie co się stało?

</div><div>
</div><div>Ja też nie wiem. Może w bok zapytaj?
</div>

~gość1680803387106

 

"9GB za 9zł" nie działa (2023-04-12 21:33)

to jest odpowiedź na post:

Witam, przedwczoraj wykupiłem pakiet wspomniany w tytule. Otrzymałem wiadomość SMS, że zostanie dostarczony w ciągu 24h. Pieniądze zabrało, ale nawet po 2 dniach nie otrzymałem mojego internetu. Ktoś wie co się stało?

Hej. Pewnie jak internet był cały czas włączony w telefonie, to pobrał środki z konta nim doszło do włączenia pakietu, a potem już nie było środków na aktywację. Warto wyłączać internet przed zleceniem aktywacji pakietu i uruchomić ponownie jak przyjdzie potwierdzenie, że 9 GB jest aktywny. Pozdrawiam.

 

"9GB za 9zł" nie działa (2023-04-12 21:43)

to jest odpowiedź na post:

Hej. Pewnie jak internet był cały czas włączony w telefonie, to pobrał środki z konta nim doszło do włączenia pakietu, a potem już nie było środków na aktywację. Warto wyłączać internet przed zleceniem aktywacji pakietu i uruchomić ponownie jak przyjdzie potwierdzenie, że 9 GB jest aktywny. Pozdrawiam.
<div>

</div><div>
</div><div>Przecież napisał, że dostał sms z potwierdzeniem...
</div>

~gość1681309970597

 

"9GB za 9zł" nie działa (2023-04-12 21:49)

Z potwierdzeniem, że zostanie włączony w ciągu 24 godzin, a nie że został włączony. Ten SMS przychodzi po wysłaniu SMS-a, a jak w międzyczasie nie będzie środków to nie dojdzie do włączenia pakietu.

 

"9GB za 9zł" nie działa (2024-04-18 17:35)

Podpinam się pod ten wątek,bo chciałem przedstawić swoje doświadczenia z pakietem 9GB w LTE.
Skuszony niską ceną ( 9pln),wykupiłem ten pakiet i okazało się że jakość internetu jest tragiczna,zasięg owszem i jest,ale prędkość tak drastycznie się zmienia i spada,że nie utrzymuje nawet transmisji audio (radio internetowe),które ciągle się zacina,nie mówiąc o transmisji video.I nie chodzi tu o obciążenie stacji bazowej,na które powołuje się operator,tylko na słabą jakość techniczną neta.Inne sieci prezentują stabilną jakość internetu na przyzwoitym poziomie i nie ma mowy o przerwach w transmisji,a nju jest tragiczny.Wolę zapłacić więcej w innej sieci niż ciągle się irytować i przestrzegam innych użytkowników,nie dajcie się nabrać.Nie wiem czy w ofercie Orange na kartę też tak jest,ale w nju to jakieś "ochłapy" internetu,które z prędkością LTE mają bardzo mało co wspólnego.
Dla mnie nie do przyjęcia.
Pozdrawiam.

 

"9GB za 9zł" nie działa (2024-04-19 10:50)

to jest odpowiedź na post:

Podpinam się pod ten wątek,bo chciałem przedstawić swoje doświadczenia z pakietem 9GB w LTE.
Skuszony niską ceną ( 9pln),wykupiłem ten pakiet i okazało się że jakość internetu jest tragiczna,
<div>

</div><div>Jakość internetu nie ma żadnego związku z tym konkretnym pakietem. Wiele razy kupowałem dodatkowy pakiet za 9 zł i internet był taki sam jak przy pakiecie podstawowym.
</div>

~gość1713516632618

odpowiedź

" | 9GB za 9zł" ( nie działa )

Witam, przedwczoraj wykupiłem pakiet wspomniany w tytule. Otrzymałem wiadomość SMS, że zostanie dostarczony w ciągu 24h. Pieniądze zabrało, ale nawet po 2 dniach nie otrzymałem mojego internetu. Ktoś wie co się stało?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

46 gości i 0 zalogowanych użytkowników