forumnju na kartęoferta"9GB za 9zł" nie działa

"9GB za 9zł" nie działa

 

"9GB za 9zł" nie działa (2023-04-05 08:07)

Witam, przedwczoraj wykupiłem pakiet wspomniany w tytule. Otrzymałem wiadomość SMS, że zostanie dostarczony w ciągu 24h. Pieniądze zabrało, ale nawet po 2 dniach nie otrzymałem mojego internetu. Ktoś wie co się stało?

~grzal

 

"9GB za 9zł" nie działa (2023-04-05 14:11)

to jest odpowiedź na post:

Witam, przedwczoraj wykupiłem pakiet wspomniany w tytule. Otrzymałem wiadomość SMS, że zostanie dostarczony w ciągu 24h. Pieniądze zabrało, ale nawet po 2 dniach nie otrzymałem mojego internetu. Ktoś wie co się stało?

</div><div>
</div><div>Ja nie mam pojęcia.
</div>

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1680696684711

 

"9GB za 9zł" nie działa (2023-04-06 19:49)

to jest odpowiedź na post:

Witam, przedwczoraj wykupiłem pakiet wspomniany w tytule. Otrzymałem wiadomość SMS, że zostanie dostarczony w ciągu 24h. Pieniądze zabrało, ale nawet po 2 dniach nie otrzymałem mojego internetu. Ktoś wie co się stało?

</div><div>
</div><div>Ja też nie wiem. Może w bok zapytaj?
</div>

~gość1680803387106

 

"9GB za 9zł" nie działa (2023-04-12 21:33)

to jest odpowiedź na post:

Witam, przedwczoraj wykupiłem pakiet wspomniany w tytule. Otrzymałem wiadomość SMS, że zostanie dostarczony w ciągu 24h. Pieniądze zabrało, ale nawet po 2 dniach nie otrzymałem mojego internetu. Ktoś wie co się stało?

Hej. Pewnie jak internet był cały czas włączony w telefonie, to pobrał środki z konta nim doszło do włączenia pakietu, a potem już nie było środków na aktywację. Warto wyłączać internet przed zleceniem aktywacji pakietu i uruchomić ponownie jak przyjdzie potwierdzenie, że 9 GB jest aktywny. Pozdrawiam.

 

"9GB za 9zł" nie działa (2023-04-12 21:43)

to jest odpowiedź na post:

Hej. Pewnie jak internet był cały czas włączony w telefonie, to pobrał środki z konta nim doszło do włączenia pakietu, a potem już nie było środków na aktywację. Warto wyłączać internet przed zleceniem aktywacji pakietu i uruchomić ponownie jak przyjdzie potwierdzenie, że 9 GB jest aktywny. Pozdrawiam.
<div>

</div><div>
</div><div>Przecież napisał, że dostał sms z potwierdzeniem...
</div>

~gość1681309970597

 

"9GB za 9zł" nie działa (2023-04-12 21:49)

Z potwierdzeniem, że zostanie włączony w ciągu 24 godzin, a nie że został włączony. Ten SMS przychodzi po wysłaniu SMS-a, a jak w międzyczasie nie będzie środków to nie dojdzie do włączenia pakietu.

 

"9GB za 9zł" nie działa (2024-04-18 17:35)

Podpinam się pod ten wątek,bo chciałem przedstawić swoje doświadczenia z pakietem 9GB w LTE.
Skuszony niską ceną ( 9pln),wykupiłem ten pakiet i okazało się że jakość internetu jest tragiczna,zasięg owszem i jest,ale prędkość tak drastycznie się zmienia i spada,że nie utrzymuje nawet transmisji audio (radio internetowe),które ciągle się zacina,nie mówiąc o transmisji video.I nie chodzi tu o obciążenie stacji bazowej,na które powołuje się operator,tylko na słabą jakość techniczną neta.Inne sieci prezentują stabilną jakość internetu na przyzwoitym poziomie i nie ma mowy o przerwach w transmisji,a nju jest tragiczny.Wolę zapłacić więcej w innej sieci niż ciągle się irytować i przestrzegam innych użytkowników,nie dajcie się nabrać.Nie wiem czy w ofercie Orange na kartę też tak jest,ale w nju to jakieś "ochłapy" internetu,które z prędkością LTE mają bardzo mało co wspólnego.
Dla mnie nie do przyjęcia.
Pozdrawiam.

 

"9GB za 9zł" nie działa (2024-04-19 10:50)

to jest odpowiedź na post:

Podpinam się pod ten wątek,bo chciałem przedstawić swoje doświadczenia z pakietem 9GB w LTE.
Skuszony niską ceną ( 9pln),wykupiłem ten pakiet i okazało się że jakość internetu jest tragiczna,
<div>

</div><div>Jakość internetu nie ma żadnego związku z tym konkretnym pakietem. Wiele razy kupowałem dodatkowy pakiet za 9 zł i internet był taki sam jak przy pakiecie podstawowym.
</div>

~gość1713516632618

 

"9GB za 9zł" nie działa (2024-04-29 22:44)

to jest odpowiedź na post:

<div>Jakość internetu nie ma żadnego związku z tym konkretnym pakietem. Wiele razy kupowałem dodatkowy pakiet za 9 zł i internet był taki sam jak przy pakiecie podstawowym.
</div>

Oczywiście. Często korzystam z tego pakietu i działa bez zarzutu w różnych częściach kraju (często podróżuję), więc tu musiała być jakaś inna przyczyna.

odpowiedź

" | 9GB za 9zł" ( nie działa )

Podpinam się pod ten wątek,bo chciałem przedstawić swoje doświadczenia z pakietem 9GB w LTE.
Skuszony niską ceną ( 9pln),wykupiłem ten pakiet i okazało się że jakość internetu jest tragiczna,zasięg owszem i jest,ale prędkość tak drastycznie się zmienia i spada,że nie utrzymuje nawet transmisji audio (radio internetowe),które ciągle się zacina,nie mówiąc o transmisji video.I nie chodzi tu o obciążenie stacji bazowej,na które powołuje się operator,tylko na słabą jakość techniczną neta.Inne sieci prezentują stabilną jakość internetu na przyzwoitym poziomie i nie ma mowy o przerwach w transmisji,a nju jest tragiczny.Wolę zapłacić więcej w innej sieci niż ciągle się irytować i przestrzegam innych użytkowników,nie dajcie się nabrać.Nie wiem czy w ofercie Orange na kartę też tak jest,ale w nju to jakieś "ochłapy" internetu,które z prędkością LTE mają bardzo mało co wspólnego.
Dla mnie nie do przyjęcia.
Pozdrawiam.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

80 gości i 0 zalogowanych użytkowników