forumnju z rachunkiemusługiBrak usługi połączeń głosowych Usługa tymczasowo nie oferowana przez sieć komórkową w Twojej lokalizacji

Brak usługi połączeń głosowych Usługa tymczasowo nie oferowana przez sieć komórkową w Twojej lokalizacji

 

Brak usługi połączeń głosowych Usługa tymczasowo nie oferowana przez sieć komórkową w Twojej lokalizacji (2023-04-11 12:58)

Witam,

dziś od godzin okołopołudniowych mam problem z siecią. Co chwilę (nieregularnie ale nawet kilka razy na minutę) telefon zgłasza mi problem z usługą. Komunikat jak w temacie. Przez to nie mogę wysyłać SMS-ów czy zwyczajnie zadzwonić. Dodam że zrestartowałem telefon ale nic to nie zmieniło. Odbierać mogę i co ciekawe drugi telefon który mam na tej samej umowie niema takich problemów. Wszystkie rachunki płace regularnie w terminie.

Co się dzieje?

~brat

 

Brak usługi połączeń głosowych Usługa tymczasowo nie oferowana przez sieć komórkową w Twojej lokalizacji (2023-04-11 14:38)

Jakaś obsługa tu jest? Wypadałoby odpowiedzieć, bo od rana też mi ciągle tylko wyskakują powiadomienia o braku sieci i chyba trochę przesada aby trwało to tyle godzin?

~xxz

 

Brak usługi połączeń głosowych Usługa tymczasowo nie oferowana przez sieć komórkową w Twojej lokalizacji (2023-04-11 19:51)

Obsługa jest w Biurze Obsługi Klienta, tu duskutują uzytkownicy. Nikt z BOK ie zagląda - więc dzwoń do nich.
Przy okazji - jeżeli inny telefon w Nju działą, to może to sprawa tamtego urządzenia - zrób jak w  ostatnim poście wątku "Nr podstawowy nagły brak dostępu do sieci, nr dodatkowy działa"

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Brak usługi połączeń głosowych Usługa tymczasowo nie oferowana przez sieć komórkową w Twojej lokalizacji (2023-04-11 21:59)

Do BOK już nie dzwonię bo przez tyle lat nigdy mi w niczym nie pomogli. Problem po kilku godzinach minął - zobaczymy na jak długo ;)

~brat

 

Brak usługi połączeń głosowych Usługa tymczasowo nie oferowana przez sieć komórkową w Twojej lokalizacji (2023-04-12 16:32)

to jest odpowiedź na post:

Do BOK już nie dzwonię bo przez tyle lat nigdy mi w niczym nie pomogli. Problem po kilku godzinach minął - zobaczymy na jak długo ;)
<div>

</div><div>
</div><div>Tutaj tym bardziej nikt ci nie pomoże. Tu nie ma fachowców. Jedynie jest paru fanatyków nju, którzy choćby się waliło i paliło będą tylko pilnować, żeby ktoś czegoś krytycznego nie napisał.</div><div>I zaraz to zgłoszą mitycznemu, nieistniejącemu moderatorowi ;-)
</div>

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1681309970597

 

Brak usługi połączeń głosowych Usługa tymczasowo nie oferowana przez sieć komórkową w Twojej lokalizacji (2023-04-12 18:30)

Odezwał sie spec od pomagania...Jak chcesz rozwiązać problem braku połączeń głosowych bez dostępu do informacji o ew. awariach infrastrotury lub przeciązeniach poszczególnych miejsc? A tym BOK dysponuje

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~anty_gość168130997

odpowiedź

Brak usługi połączeń głosowych Usługa tymczasowo nie oferowana przez sieć komórkową w Twojej lokalizacji | ~brat (11.04.2023, 12:58)

Witam,

dziś od godzin okołopołudniowych mam problem z siecią. Co chwilę (nieregularnie ale nawet kilka razy na minutę) telefon zgłasza mi problem z usługą. Komunikat jak w temacie. Przez to nie mogę wysyłać SMS-ów czy zwyczajnie zadzwonić. Dodam że zrestartowałem telefon ale nic to nie zmieniło. Odbierać mogę i co ciekawe drugi telefon który mam na tej samej umowie niema takich problemów. Wszystkie rachunki płace regularnie w terminie.

Co się dzieje?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

23 gości i 2 zalogowanych użytkowników