forumnju z rachunkiemusługiBrak usługi połączeń głosowych Usługa tymczasowo nie oferowana przez sieć komórkową w Twojej lokalizacji

Brak usługi połączeń głosowych Usługa tymczasowo nie oferowana przez sieć komórkową w Twojej lokalizacji

 

Brak usługi połączeń głosowych Usługa tymczasowo nie oferowana przez sieć komórkową w Twojej lokalizacji (2023-04-11 12:58)

Witam,

dziś od godzin okołopołudniowych mam problem z siecią. Co chwilę (nieregularnie ale nawet kilka razy na minutę) telefon zgłasza mi problem z usługą. Komunikat jak w temacie. Przez to nie mogę wysyłać SMS-ów czy zwyczajnie zadzwonić. Dodam że zrestartowałem telefon ale nic to nie zmieniło. Odbierać mogę i co ciekawe drugi telefon który mam na tej samej umowie niema takich problemów. Wszystkie rachunki płace regularnie w terminie.

Co się dzieje?

~brat

 

Brak usługi połączeń głosowych Usługa tymczasowo nie oferowana przez sieć komórkową w Twojej lokalizacji (2023-04-11 14:38)

Jakaś obsługa tu jest? Wypadałoby odpowiedzieć, bo od rana też mi ciągle tylko wyskakują powiadomienia o braku sieci i chyba trochę przesada aby trwało to tyle godzin?

~xxz

 

Brak usługi połączeń głosowych Usługa tymczasowo nie oferowana przez sieć komórkową w Twojej lokalizacji (2023-04-11 19:51)

Obsługa jest w Biurze Obsługi Klienta, tu duskutują uzytkownicy. Nikt z BOK ie zagląda - więc dzwoń do nich.
Przy okazji - jeżeli inny telefon w Nju działą, to może to sprawa tamtego urządzenia - zrób jak w  ostatnim poście wątku "Nr podstawowy nagły brak dostępu do sieci, nr dodatkowy działa"

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Brak usługi połączeń głosowych Usługa tymczasowo nie oferowana przez sieć komórkową w Twojej lokalizacji (2023-04-11 21:59)

Do BOK już nie dzwonię bo przez tyle lat nigdy mi w niczym nie pomogli. Problem po kilku godzinach minął - zobaczymy na jak długo ;)

~brat

 

Brak usługi połączeń głosowych Usługa tymczasowo nie oferowana przez sieć komórkową w Twojej lokalizacji (2023-04-12 16:32)

to jest odpowiedź na post:

Do BOK już nie dzwonię bo przez tyle lat nigdy mi w niczym nie pomogli. Problem po kilku godzinach minął - zobaczymy na jak długo ;)
<div>

</div><div>
</div><div>Tutaj tym bardziej nikt ci nie pomoże. Tu nie ma fachowców. Jedynie jest paru fanatyków nju, którzy choćby się waliło i paliło będą tylko pilnować, żeby ktoś czegoś krytycznego nie napisał.</div><div>I zaraz to zgłoszą mitycznemu, nieistniejącemu moderatorowi ;-)
</div>

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1681309970597

 

Brak usługi połączeń głosowych Usługa tymczasowo nie oferowana przez sieć komórkową w Twojej lokalizacji (2023-04-12 18:30)

Odezwał sie spec od pomagania...Jak chcesz rozwiązać problem braku połączeń głosowych bez dostępu do informacji o ew. awariach infrastrotury lub przeciązeniach poszczególnych miejsc? A tym BOK dysponuje

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~anty_gość168130997

odpowiedź

Brak usługi połączeń głosowych Usługa tymczasowo nie oferowana przez sieć komórkową w Twojej lokalizacji | jacp11 (11.04.2023, 19:51)

Obsługa jest w Biurze Obsługi Klienta, tu duskutują uzytkownicy. Nikt z BOK ie zagląda - więc dzwoń do nich.
Przy okazji - jeżeli inny telefon w Nju działą, to może to sprawa tamtego urządzenia - zrób jak w  ostatnim poście wątku "Nr podstawowy nagły brak dostępu do sieci, nr dodatkowy działa"
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

25 gości i 3 zalogowanych użytkowników

Komunikat o cookies