forumnju na kartęusługiNie mogę się zalogować do aplikacji (Android), odzyskiwanie hasła też nie działa

Nie mogę się zalogować do aplikacji (Android), odzyskiwanie hasła też nie działa

 

Nie mogę się zalogować do aplikacji (Android), odzyskiwanie hasła też nie działa (2023-04-02 22:41)

<div>Widzę z różnych wątków, że ludzie narzekają na aplikację na Androida. Ja mam z nią również wielki problem - nie mogę się do niej zalogować mimo, że wpisuję poprawne hasło. Odzyskiwanie hasła z aplikacji też nie działa - nie przychodzą po prostu maile. Zmiana hasła poprzez stronę internetową jest możliwa, ale i tak nie pomaga, bo wciąż nie mogę się zalogować do aplikacji również nowym hasłem.</div><div>Ktoś ma podobne problemy?
</div>

 

Nie mogę się zalogować do aplikacji (Android), odzyskiwanie hasła też nie działa (2023-04-03 19:50)

to jest odpowiedź na post:

<div>Widzę z różnych wątków, że ludzie narzekają na aplikację na Androida. Ja mam z nią również wielki problem - nie mogę się do niej zalogować mimo, że wpisuję poprawne hasło. Odzyskiwanie hasła z aplikacji też nie działa - nie przychodzą po prostu maile. Zmiana hasła poprzez stronę internetową jest możliwa, ale i tak nie pomaga, bo wciąż nie mogę się zalogować do aplikacji również nowym hasłem.</div><div>Ktoś ma podobne problemy?
</div><div>

</div><div>Używanie tej pseudoaplikacji nie ma najmniejszego sensu. Prawie nic w niej nie działa poprawnie.</div><div>Lepszym rozwiązaniem jest logowanie przez przeglądarkę, Tam przynajmniej wszystko jakoś działa.
</div>

~gość1680544247164

 

Nie mogę się zalogować do aplikacji (Android), odzyskiwanie hasła też nie działa (2023-04-03 20:04)

A gdzie niby jest opcja wysłania hasła na maila?  Tylko przychodzi sms, jak zapomniałeś hasła. Może korzystasz z aplikacji dla nju komórkowy, taki ala flex w nju. No tam to się nie zalogujesz jak masz nju na kartę. 

[edytowane przez witek o 20:05 w dniu 2023-04-03]

odpowiedź

Nie mogę się zalogować do aplikacji (Android), odzyskiwanie hasła też nie działa | piotrek314 (02.04.2023, 22:41)

<div>Widzę z różnych wątków, że ludzie narzekają na aplikację na Androida. Ja mam z nią również wielki problem - nie mogę się do niej zalogować mimo, że wpisuję poprawne hasło. Odzyskiwanie hasła z aplikacji też nie działa - nie przychodzą po prostu maile. Zmiana hasła poprzez stronę internetową jest możliwa, ale i tak nie pomaga, bo wciąż nie mogę się zalogować do aplikacji również nowym hasłem.</div><div>Ktoś ma podobne problemy?
</div>
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

59 gości i 1 zalogowanych użytkowników